Osmanbey Klima Servisi
Osmanbey Klima Servisi

Teknik Paten Havalandırma & Klima markamızla İstanbul’un her köşesinde olduğu gibi Osmanbey‘de de klima satışları, klima bakımı, klima temizliği, periyodik kontroller, klima tamiri ve klima yer değişimi hizmetleri sunuyoruz. Bu hizmetlere ek olarak veya bunların haricinde hangi tip klimayı seçeceğinize dair klima danışmanlığı da sağlıyoruz. Bu danışmanlık ücretsiz olduğu gibi yerinizde keşif hizmetimiz de ücretsizdir. 1998 yılından bu yana Osmanbey klima servisi olarak hafta içi veya hafta sonu farketmeden Osmanbey’deki her ev, ofis, iş merkezi ve dükkan için sayısız klima servisi destekleri sunduk. Güvenilir, deneyimli, uzman ve en iyi fiyat-performans oranına sahip klima servisi arıyorsanız size her an yardıma hazırız.

Bugüne kadar dev firmalara hizmet verdik. Yanılmış olamazlar …

  • Havalandırma Referans - Hilton
  • Havalandırma Referans - Hilton Dragon Restaurant
  • Havalandırma Referans - Atlas Zımpara
  • Havalandırma Referans - Gülaylar Kuyumculuk
  • Havalandırma Referans - Larespark
  • Havalandırma Referans - İstanbul Üniv. Kardiyoloji Enst.
  • Havalandırma Referans - Biruni Üniversite Hastanesi
  • Havalandırma Referans - BalıkOsman Restaurant
  • Havalandırma Referans - Nossa Costa

Profesyonel ve Güvenilir Klima Servisi Arayanlara

Osmanbey bölgesinde klimalarınız için profesyonel bir servis arıyorsanız biz Teknik Paten Havalandırma & Klima aradığınız servisiz diyebiliriz. Uzman ekibimiz; güvenli, hızlı ve kaliteli bir klima hizmeti sunmak için 7/24 çalışmaktadır. Bu alanda hizmet vermeye başladığımız 1998 yılından beri sizlere düzgün hizmet vermek için canla başla çalışıyoruz.

Siz değerli müşterilerimize en yüksek kalitede hizmet sunmak için her marka & model ve her tip klima hakkında güncel teknolojik gelişmeleri takip ediyoruz. Hem bundan dolayı hem de uzun yıllar bu alanda faaliyet gösteriyor olmamızdan dolayı her türlü klima işini profesyonelce sonuçlandırabiliyoruz.

Her Marka & Model Klima İçin Desteğe Hazırız

Osmanbey klima servisi olarak her tür klima sistemi için hizmet sunuyoruz. Klima cihazınızın bakımı, klima tamiri ve klima sökme & yer değiştirme, klima periyodik bakımları gibi işlemlere ek olarak klima satışlarında da iddialıyız. Özellikle Mitsubishi‘den başlayarak her marka klima satışı için servisimizden bilgi ve ücretsiz destek alabilirsiniz.

Müşterilerimize en iyi desteği sağlamak için haftanın 7 günü telefon desteği sunuyoruz. Telefon harici durumlarda ise Whatsapp hattımız ve iletişim formlarımız bir tık uzağınızdadır. İster evinizde ister işyerinizde, size en yakın yerde klima talepleriniz için yardımcı olmaya hazırız.

Uygun Fiyatlı Osmanbey Klima Servisi

Bütün bu memnuniyet ve profesyonelliğe ek olarak uygun fiyatlarımızla da Osmanbey klima servisi arayışlarınızda en ön sıralardayız. İlk günden bu yana her zaman sizleri yormayacak fiyat politikası sürdürmeye gayret ettik. Bundan dolayı bizi seçen işletme ve kişiler ile sadece bir kereliğine değil uzun yıllar birlikte çalışmaya devam etmekteyiz.

Ek olarak klimalarınız için yedek parça veya klima kumandası temini için bizleri arayabilirsiniz. Piyasada kolaylıkla bulamayacağınız orjinal kumanda ve yedek parçaları temin edip adresinize teslim edebiliriz. Bunun için tarafımıza marka ve model bilgilerini iletmeniz yeterlidir.

Osmanbey klima servisi arayışlarınız için size destek vermeye 7/24 hazırız.

Sık Sorulan Sorular

Osmanbey klima servisi olarak tüm klima markalarına hizmet vermekteyiz. Arçelik, Bosch, Siemens, Samsung, LG, Panasonic, Vestel, Mitsubishi Electric ve diğer birçok marka dahil olmak üzere tüm klima markalarının tamir, bakım ve satış işlemlerini gerçekleştiriyorz.

Size en kolay gelen yöntem hangisi ise o şekilde ulaşmanız mümkündür. Telefonumuz 7 gün 24 saat açıktır. Doğrudan e-posta göndererek veya iletişim formlarını kullanarak da bize ulaşmanız mümkündür. Ancak bizim önerimiz Whatsapp hattımızı kullanmanız olacaktır. Tüm bu bilgiler İletişim sayfamızda bulunmaktadır. Ayrıca, servis merkezine bizzat gelerek de sorularınızı sorabilir ve servis talebinde bulunabilirsiniz.

Klima ile ilgili aklınıza gelebilecek her türlü hizmetimiz bulunmaktadır. Klima tamir, klima bakımı, klima montajı ve klima demontajı (klima sökme & yer değiştirme) gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır. Her marka ve model klimanın satışını da öncelikli olarak yapmaktayız. Ayrıca klima filtre temizliği, gaz dolumu, parça değişimi ve genel bakım işlemleri de tarafımızdan hassasiyetle yapılmaktadır.

Osmanbey klima servisinde hizmet fiyatlarını marka, model ve hizmetin türüne göre belirlemekteyiz. Ancak müşteri memnuniyetini daima ön planda tuttuğumuz için fiyatları mümkün olan en uygun seviyede tutmaktayız.

Talep ettiğiniz işleme göre ve klimanızın durumuna göre süreler her zaman değişmektedir. Klima bakım işlemleri genellikle aynı gün içinde tamamlanmaktadır. Klima tamiri için net bir süre vermemiz maalesef mümkün değildir. Klima montaj işlemleri ise klimanın tipine, klima sayısına ve yoğunluğa bağlı olarak bir gün ila birkaç gün arasında bitirilmektedir. Periyodik klima kontrolleri birkaç saat sürmekle birlikte klima satışları için bizden talep ettiğiniz günden sonraki birkaç gün içinde adresinize teslim yapılmaktadır.

Küçük Ama Ferah İndirim

%7 İndirim

TKNKPTN

Bu fırsattan faydalanmak için iletişim hatlarımızdan bize ulaşıp ücretsiz keşif için bilgi vermeniz yeterlidir.