Sunduğumuz hizmetlerinde başında klima gelmektedir. 1998 yılında başladığımız hizmetlerimizde klima servisi hizmetleriyle başladık. İlerleyen zamanlarda havalandırma kategorisini de hizmetlerimiz arasına kattık, ancak özellikle klima bakımı ve klima satışı için hizmetlerimiz dünden bugüne devam etti. Çalıştığımız firmaların en büyüğünden en küçüğüne kadar nerdeyse hepsine havalandırma hizmetleri yanında klima servisi hizmetleri sunduk bugüne kadar.

Klima hizmetlerimizden yararlanmak için bizi seçen firmaların içinde Türkiye’nin en büyük firmaları olduğu gibi marka olmuş bir çok firma ile Kobi’ler de bulunmakta. Sektörel olarak restaurantlar, oteller, cafeler, lokantalar, üniversiteler, fabrikalar, iş merkezleri, ofisler, villa tipi evler ve hastaneler bulunmaktadır.

Servis hizmetlerimizde klimaların içerde kalan parçalarının filtreleri özel solüsyonlarla temizlenmektedir. Filtrenin temizliği dışında parçaların randımanlı çalışıp çalışmadığı kontrol edilirken kablo ve borular da aynı şekilde kontrol edilmektedir. Klimanın motoru için ise daha yoğun bakım ve temizlik yapmaktayız ve bu haliyle daha uzun sürmektedir. Aynı solüsyon motor kısmı için de kullanılmaktadır.

Teknik Paten Klima servisi olarak klimaları için bakım ve temizlik isteyen müşterilerimize haftanın 7 günü cevap vermekteyiz. Konunun aciliyeti ve sorunun büyüklüğüne göre ücretsiz keşif hizmeti de verebiliyoruz. Servis ve keşif hizmetlerimiz İstanbul ile sınırlıdır. Havalandırma için özel projelerde İstanbul dışına hizmet verebiliyorken klima bakım ve klima temizliği gibi klima servisi işlerimizde sadece İstanbul içini tercih etmekteyiz. Aşağıdaki listede İstanbul’un hangi ilçelerine daha yoğun klima hizmetleri verdiğimizi görebilirsiniz.

Kadıköy klima servisiAlibeyköy klima servisiOkmeydanı klima servisi
Avcılar klima servisiBostancı klima servisiSeyrantepe klima servisi
Bakırköy klima servisiEtiler klima servisiGöktürk klima servisi
Şişli klima servisiOrtaköy klima servisiKasımpaşa klima servisi
Beşiktaş klima servisiBeyoğlu klima servisiCihangir klima servisi
Başakşehir klima servisiÇağlayan klima servisiKurtuluş klima servisi
Bayrampaşa klima servisiAcıbadem klima servisiNişantaşı klima servisi
Eyüp klima servisiGülbağ klima servisiTarabya klima servisi
Kağıthane klima servisiMecidiyeköy klima servisiGayrettepe klima servisi
Sarıyer klima servisiMerter klima servisiLevent klima servisi
Fatih klima servisi  
Osmanbey klima servisi