Teknik Paten Klima ismiyle 1998 yılında Panasonic bölge bayisi olarak başladığımız havalandırma & klima sistemleri hizmetlerimize 20 yıla yakın zamandır sayısız çalışma ile yolumuza devam ediyoruz.

Türkiye’nin sektörlerinde en büyük firmalarına bugüne kadar verdiğimiz kaliteli, garantili ve profesyonel hizmetler bizi havalandırma & klima sektöründe önde gelen firmalardan biri haline getirdi. Bu ivme ile küçük veya büyük sayısız havalandırma kanalı & klima montajı, bakımı, tamiri ve keşfi gerçekleştirdik. Birlikte çalıştığımız firmalara başından sonuna kadar sunduğumuz kaliteli hizmet uzun vadeli birlikte çalışmamızın da temelini oluşturmaktadır.

Teknik Paten Havalandırma & Klima Sistemleri

Hem 20 yıla yakın çalışmamızın hem de bizi seçen firmalar ile uzun vadeli çalışmamızın getirdiği bilgi, deneyim ve profesyonellik havalandırma & klima sektöründe uzun süreler siz değerli müşterilerimize sorunsuz bir hizmet sunmamızın garantisidir.

Bizi seçen firmalardan sadece bir kaçına göz atmak isterseniz Çalıştığımız Firmalar sayfamıza bakabilirsiniz. İletişim bilgilerimiz ve iletişim formu için lütfen İletişim sayfasını tıklayınız.