Ofis Havalandırma Sistemleri

Ofis ortamı belki de havalandırma sistemlerine diğer yerler kadar ihtiyaç duymayabilir ama performansın çok önemli olduğu ofislerde, temiz ve ferah havanın da önemi aynı derecededir. Klimalar ile ortamın soğutulduğu veya ısıtıldığı durumlarda ofisin havasının ferah olacağı garanti edilemez. Klimaların temel görevi ortamdaki havanın serin veya sıcak olmasını sağlamaktır. Fakat havalandırma sistemlerinde ortama temiz hava sirkülasyonu sağlanır. Ayrıca ofis havalandırma sistemlerinde ortama hava aktarılırken bir nebze serinlik olacaktır.

Ofis havalandırma sistemleri geniş alana sahip örneğin plaza veya iş merkezi ofisleri için daha çok geçerlidir. Çünkü burada çalışan sayısı fazla olmakla birlikte toplantı odaları, yemekhane veya dinlenme alanları da mevcuttur. Böyle geniş alanlı ve bir çok fasilitenin olduğu ofislerde havanın da temiz olması gerekiği çok açıktır. Boğucu, tozlu, pis kokulu, yemek dumanlarıyla dolu veya dışarıdan gelen havayla kirlenmiş bir ortamda yukarıda yazdığımız gibi performansın çok önemli olduğu bir ofis ortamı çalışanlarından performans beklemek hayaldir. Performans düşüklüğünün yanında ofislerde yapılan müşteri toplantılarının oldukça kasvetli geçeceği de muhakkaktır. Bu da her işletmede olduğu gibi marka değerine yansıyacaktır.

Ofis kategorisine ekleyebileceğimiz freelance çalışanların bulunduğu toplu çalışma ofisleri de havalandırma sistemlerine en çok duyan yerlerden biridir. Buraya gelen kişilerin amacı nispeten az masraflarla geniş, ferah, temiz ve rahat bir ortamda çalışmaktır. Ortamdaki havanın ferah olmadığı bir ofiste dekorasyonun ve kira ücretlerinin (günlük/aylık) ne kadar düşük olduğunun bir önemi yoktur.

  Bugüne kadar dev firmalara hizmet verdik. Yanılmış olamazlar …

  • Havalandırma Referans - Hilton
  • Havalandırma Referans - Hilton Dragon Restaurant
  • Havalandırma Referans - Atlas Zımpara
  • Havalandırma Referans - Gülaylar Kuyumculuk
  • Havalandırma Referans - Larespark
  • Havalandırma Referans - İstanbul Üniv. Kardiyoloji Enst.
  • Havalandırma Referans - Biruni Üniversite Hastanesi
  • Havalandırma Referans - BalıkOsman Restaurant
  • Havalandırma Referans - Nossa Costa

  Ofis Havalandırma Sistemleri Fiyatları

  Ofis havalandırma sistemleri fiyatlarını diğer fiyatlandırmalarda olduğu gibi ücretsiz keşif sonrası belirliyoruz ve size bildiriyoruz. Bunun için yandaki iletişim formunu doldurur veya mobil telefonumuzdan bize ulaşırsanız fiyatı belirlemek için adresinizde ücretsiz keşif yapabiliriz.

  Ofisiniz için havalandırma sistemi talebiniz veya havalandırma montajı & bakımı & temizliğine ihtiyacınız varsa aşağıdaki form aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz. İletişim bilgilerinizi iki kez kontrol ediniz lütfen. Hizmet öncesi ücretsiz ön keşif hizmetimiz vardır. Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda 48 saat içerisinde tarafınıza ulaşmaya çalışacağız. Haftanın 7 günü açık mobil telefonumuzdan da bilgi alabilirsiniz: 0532 451 34 16