Otopark Havalandırma Sistemleri


Otoparklar kapalı ve genelde yerin bir kaç kat altında devasa alanlar olduğu için genelde havasız yerlerdir. Her ne kadar otoparklar diğer bir çok yer gibi insanların devamlı bulunduğu yerler olmamasına rağmen buralarda oluşan kötü bir koku tüm alana yayılacak ve kısa süreliğine aracını park eden müşterileri bile rahatsız edecektir. Ayrıca bir kaç kişiden de oluşsa otopark çalışanlarının böyle bir ortamda çalışamayacağı çok açıktır. Bundan dolayı otopark havalandırma sistemleri mecburidir denilebilir. Otoparklarda oluşacak kötü kokuların sayısı birden fazla olsa da araç egzos dumanları, dikkatsizce atılan çöpler, su birikintiler, çamur veya zaman içinde oluşan kir ve tozlar örnek verilebilir.

Otopark havalandırma sistemleri diğer hizmetlerimize ait sayfalarda belirttiğimiz gibi klimalardan daha önce düşünülmesi gereken sistemlerdir. Otopark gibi geniş çaplı bir alanı zaten klima ile ısıtıp soğutamazsınız. Ve zaten otoparklarda asıl amaç ortamdaki kötü kokuyu yok etmek ve etrafa sinmesini önlemektir. Bu da havalandırma sistemleri ile mümkündür. Ortamdaki kirli ve rahatsız edici havayı dışarıya aktararak içeriye temiz hava sirkülasyonu sağlar, böylece otoparkın havası devamlı taze, temiz ve ferah kalır. Herhangi bir boğucu ve kötü kokuların olmadığı bir otoparkta müşteri yönünden en azından bu açıdan sorun kalmamış olacaktır.

  Bugüne kadar dev firmalara hizmet verdik. Yanılmış olamazlar …

  • Havalandırma Referans - Hilton
  • Havalandırma Referans - Hilton Dragon Restaurant
  • Havalandırma Referans - Atlas Zımpara
  • Havalandırma Referans - Gülaylar Kuyumculuk
  • Havalandırma Referans - Larespark
  • Havalandırma Referans - İstanbul Üniv. Kardiyoloji Enst.
  • Havalandırma Referans - Biruni Üniversite Hastanesi
  • Havalandırma Referans - BalıkOsman Restaurant
  • Havalandırma Referans - Nossa Costa

  Otopark Havalandırma Sistemleri Fiyatları

  Otopark havalandırma sistemleri için fiyat belirlememiz için ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanabilirsiniz. İstanbul içi ve özel projelerde İstanbul dışında hizmet öncesi ücretsiz keşif sunmaktayız. Keşif hizmetimizin hemen ardından fiyat teklifimizi tarafınıza göndererek profesyonel otopark havalandırma sistemlerinin imalat ve montajına başlamaktayız.

  Site otoparkları, AVM otoparkları veya bağımsız otoparklar için havalandırma sistemi talebiniz veya havalandırma montajı & bakımı & temizliğine ihtiyacınız varsa aşağıdaki form aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz. İletişim bilgilerinizi iki kez kontrol ediniz lütfen. Hizmet öncesi ücretsiz ön keşif hizmetimiz vardır. Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda 48 saat içerisinde tarafınıza ulaşmaya çalışacağız. Haftanın 7 günü açık mobil telefonumuzdan da bilgi alabilirsiniz: 0532 451 34 16