İstanbul Klima Montajı

Klima Montajı

İstanbul’un her ilçesine ve semtine, haftanın her günü, size uygun olan her saatte talebiniz üzerine klima montajı yapıyoruz. Her tipte klimayı ve herhangi marka klimayı sıfır veya ikinci el ayırt etmeden sorunsuzca istediğiniz yere montaj yapıyoruz.

  • Haftaiçi & haftasonu size uygun saatlerde
  • Montaj öncesi ve sonrası ücretsiz destek
  • 1998 yılından bu yana 25 yıllık deneyim
Klima Montajı
Soru & Cevap

Klima montajı hakkında sorular

Bizden klima montajı hizmeti talep etmeden önce sıklıkla sorulan sorulara ve cevaplarımıza göz atabilirsiniz. Genellikle sorulan sorular dışında daha farklı sorularınız varsa günün her saatinde Whatsapp hattımızdan bilgi almaktan çekinmeyin.

Klima montajının bir uzman tarafından yapılması önerilir. Çünkü düzgün bir klima montajı; klimanın doğru bir şekilde takılmasıyla, doğru bir şekilde çalıştırılmasıyla ve mümkün olan en iyi verimin sağlanmasıyla mümkündür.

Klima montajının maliyeti değişkendir. Klima cihazının tipine, bölgenin ortalama fiyatlarına ve yoğunluğumuza bağlı olarak tarifeler değişebilmektedir. Genel olarak bir klima montaj hizmeti 500-1500 TL arasındadır. Güncel fiyatları bizden anlık olarak öğrenebilirsiniz.

Klima montajının süresi; cihazınızın tipine, cihazın yeni veya ikinci el olup olmadığına ve montaj yapılacak yerin çalışmaya elverişli olup olmamasına göre değişmektedir. Normal şartlar altında klima montajı 1 günlük mesai içinde tamamlanabilmektedir.

Ekibimizden klima montajı hizmeti almadan önce, montaj yapılacak alanın uygun boyutlarda ve sorunsuz olması gerekmektedir. Kimi semtlerde montaj işlemi öncesinde çevre sakinlerinden izin alınması önerilmektedir. Ayrıca, montaj için gerekli olan tüm araç ve gereçlerin eksik olmaması için ekstra durumların bize izah edilmesi gerekmektedir.

Klima montajı sonrası, montajı yapan uzmanımızın cihazın doğru şekilde çalıştığını size göstermesi gerekmektedir. Ayrıca, montaj yapılan alanın temizliği ve düzenlenmesi de tarafımıza aittir. Eğer sıfır klima montajı yapılıyorsa klima kumandasının ayarları size tarafımızdan gösterilmektedir.

Klima Montajı Hizmeti

Klima montajının doğru ve profesyonel bir şekilde yapılması, konforun yanı sıra enerji tasarrufu için de önemlidir. Doğru bir şekilde monte edilmemiş bir klima; verimli çalışmayabilir, enerji tasarrufu sağlamayabilir ve hatta hasar verebilir. Bu nedenle klima montajının deneyimli bir uzman tarafından yapılması önemlidir.

Klima montajının doğru bir şekilde yapılabilmesi için öncelikle klima sistemlerinin türüne göre uygun bir montaj yöntemi seçilmesi gerekir. Klima sistemleri; kompresörlü, kondenserli ve fanlı sistemler olarak üç farklı çeşitte bulunmaktadır. Her bir sistem için farklı montaj yöntemleri uygulanmalıdır. Biz bu üç farklı çeşit için profesyonel bir klima montajı hizmeti sunmaktayız.

Klima montajını nasıl yapıyoruz?

Klima montajı, birçok faktörü ve adımı içermektedir. İlk olarak, isteğinizi de dikkate alarak montaj yerini belirliyoruz. Bu, klimanın doğru şekilde havalandırmasını ve etkili şekilde soğutmasını sağlamak için elzemdir. Bu adıma geçmeden önce uygun ve doğru kapasiteli bir klima seçimi yaptığınızı varsayıyoruz. Doğru seçimi ihtiyacınıza ve bütçenize göre yapabilirsiniz. Kapasite seçimi ise, evin veya işyerinin boyutuna göre belirlenmelidir. Ayrıca, klimanın yerleştirileceği alanın tipi ve büyüklüğü de dikkate alınmalıdır.

Bir sonraki adım ise klima birimi ve ekipmanlarının monte edilmesidir. Bu, klima birimi ve klima borularının tesisatının doğru bir şekilde halledilmesini ve monte edilmesini gerektirir. Montaj işleminin sonunda uzmanımız klimayı test edip ve ayarlamaktadır.

Klima montajı, birçok faktörü ve adımı içerir ve her mekan için farklı olabilir. Biz Teknik Paten Havalandırma & Klima olarak en iyi sonucu elde etmek için gerekli olan adımları ve faktörleri belirliyor ve klimanızı doğru bir şekilde monte ediyoruz. Aldığımız güvenlik önlemleri arasında; klimanın güvenli bir şekilde çalışması için gerekli olan tüm boruların doğru bir şekilde bağlanması ve tüm kontrol cihazlarının doğru bir şekilde kurulması gibi önlemler vardır.

Klima montajı profesyonel bir şekilde yapılırsa verimliliği artırır, enerji tasarrufu sağlar ve klimanızın uzun ömürlü ve güvenli bir şekilde çalışmasını sağlar. Eğer sıfır klima montajı veya 2. el klima montajına gereksinim duyuyorsanız ekibimizden bilgi alarak işe başlayabilirsiniz.

Montaj öncesi & sonrası destek

Klima montajı işlemlerini bitirdikten sonra ve testlerin yapılıp cihazın normal bir şekilde çalıştığı belirlendikten sonra uzman ekibimiz size klima kumandasının ayarları, klimanın uzun ömürlü olması için dikkat edilmesi gerekenleri ve klimanın bakım & temizlik süreçlerini aktarmaktadır. Ayrıca montaj sonrasında herhangi gün ve saatte iletişim hattımızdan bilgi ve destek talep edebilirsiniz. 1998 yılından bu yana Türkiye’nin alanında en büyük firmaları ile sadece bir kere değil yıllarca birlikte çalıştık. Ayrıca İstanbul’un sayısız ilçe, semt ve mahallesinde ev tipi klima montajları yaptık. Bu işlemler sonrasında da temizlik, bakım, tamir ve satış işlemlerini uzman ekibimizle biz üstlendik.

Her durum ve koşulda klima montajı

Kimi durumlarda elinizdeki var olan klimanın sökümü ve başka yere montajıyla birlikte yeni satın alınmış sıfır klima montajı talep edebilirsiniz. Bu hallerde eski klimanın sökülmesi, yeni yerine alınırken bakım ve temizliklerinin yapılması, duruma göre parça değişimlerinin sağlanması ve sıfır klimanın montajının yapılması 2 iş gününü bulmaktadır.

Eğer 2. el klima montajı talebiniz varsa servisimizde dönem dönem az kullanılmış ve düzgün çalışan ikinci el klimalar bulunmaktadır. Fakat yoğun talep ile bu klimaların elimizden çıkışı çok hızlı olduğundan önceden talep kaydı oluşturmanız gerekmektedir.

Klima montajlarını her boyuttaki mekan için halledebilmekteyiz. Ev klima montajı, işyeri klima montajı veya plaza klima montajlarını eksiksiz önlemlerle ve adımlarla normal şartlar altında 1 iş günü içinde bitirip gerekli destekleri sağlamaktayız.

1998’den Beri istanbul klima montajı

Telefon Numaranızı Bırakın

Aşağıdaki kutucuğa size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası bırakıp göndermeniz durumunda 24 saat içinde sizinle iletişime geçeceğimizden emin olabilirsiniz.

Not : Telefon numaranız hiçbir şekilde üçüncü taraf kişiler, şirketlerle veya programlarla paylaşılmamaktadır.