Dükkan Havalandırma Sistemleri
Dükkan Havalandırma Sistemleri

Binaların giriş katlarındaki her işletmenin çoğunlukla dükkan diye adlandırıldığı ülkemizde bu tanıma bir çok işletme türü girmektedir. Genellikle belli bir büyüklüğün altındaki yerlerde yani dükkanlarda müşteri veya ziyaretçi sıklığı çok fazladır. Restaurant veya cafelerdeki gibi mutfak olmayan dükkanlarda bile müşterilerin devamlı gelip gitmesi ile, ürün veya hizmetlere ait kokular ile, oluşacak herhangi bir pisliğin tüm dükkanın havasını kirleteceğini düşünürsek havalandırma sistemine ihtiyaç anlaşılacaktır. Dükkan veya işyeri olarak sayabileceğimi marketleri düşündüğümüzde temiz havanın yani havalandırma sistemlerinin ne kadar önemli olduğu daha iyi anlaşılacaktır. Çünkü her markette soğutma için klimalar kullanılsa bile havanın temiz kalması için çoğunlukla havalandırma sistemleri kullanılmaktadır. Çünkü rahatsız edici kokuların yoğun olduğu ortamlarda müşteri bulunmak istemeyecektir.

Bu durumdan dolayı diğer uygulama alanlarında yazdığımız gibi dükkan havalandırma sistemleri dükkanlar için klimalar ile birlikte düşünülebilir. Bu hem dükkanda çalışan kişiler (dükkan sahipleri, yöneticiler ve satış temsilcieri gibi) için hem de müşteriler için faydalı olacaktır. Temiz ve ferah bir ortamda çalışan kişiler performans düşüklüğü yaşamayacak ve sağlıklarında herhangi bir sıkıntı olmayacaktır. Müşteriler açısından bakıldığında ise bilindiği gibi her zaman için temiz ve ferah bir ortamda alışveriş yapmak isterler. Bunu dükkanınızda havalandırma sistemleri ile sağladığınızda maddi ve manevi bir fayda oluşacağı ortadadır.

  Bugüne kadar dev firmalara hizmet verdik. Yanılmış olamazlar …

  • Havalandırma Referans - Hilton
  • Havalandırma Referans - Hilton Dragon Restaurant
  • Havalandırma Referans - Atlas Zımpara
  • Havalandırma Referans - Gülaylar Kuyumculuk
  • Havalandırma Referans - Larespark
  • Havalandırma Referans - İstanbul Üniv. Kardiyoloji Enst.
  • Havalandırma Referans - Biruni Üniversite Hastanesi
  • Havalandırma Referans - BalıkOsman Restaurant
  • Havalandırma Referans - Nossa Costa

  Dükkan Havalandırma Sistemleri Fiyatları

  Dükkan havalandırma sistemleri fiyatları diğer sistemlerde yaptığımız gibi ücretsiz keşfimiz sonrası tarafımızca belirlenmektedir. Web sitemizdeki iletişim formları, mail adresimiz veya mobil telefonumuz aracılığıyla bize ulaşıp ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanabilirsiniz. İstanbul içi dükkanınız için ücretsiz keşfimiz sonrası havalandırma sistemleri fiyatlarını belirleyip tarafınıza hemen bildiriyoruz.

  Dükkan Havalandırma Sistemleri Temizliği

  Dükkanınızda bulunan havalandırma sistemlerinin (kanallarının) temizliği uzun ömürlü ve etkili bir sistem için ilk şartlardan biridir. Çünkü temizliği yapılmamış bir havalandırma kanalları ve havalandırma fanı için düzgün bir emiş yapacağını söylemek yanlış olur. Aynı şekilde uzun yıllar boyunca hatasız çalışacağını söylemek hayal olur. Bundan dolayı dükkanınızda bulunan havalandırma sistemlerinin periyodik bakımlarının yapılmasın bir çok açıdan önemlidir. Bunun için havalandırma kanalı temizliği sayfamıza göz atabilirsiniz.

  Herhangi bir büyüklükteki dükkanınız için havalandırma sistemi talebiniz veya havalandırma montajı & bakımı & temizliğine ihtiyacınız varsa aşağıdaki form aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz. İletişim bilgilerinizi iki kez kontrol ediniz lütfen. Hizmet öncesi ücretsiz ön keşif hizmetimiz vardır. Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda 48 saat içerisinde tarafınıza ulaşmaya çalışacağız. Haftanın 7 günü açık mobil telefonumuzdan da bilgi alabilirsiniz: 0532 451 34 16