Eksik ve bozuk klima kumandası temini
Eksik ve bozuk klima kumandası temini

Zamanla bozulan veya kaybolan klima kumandalarınız için de servis sunmaktayız. Gerek herhangi bir klima talebiniz sonrasında gerekse de sadece klima kumandası talebiniz için servis merkezimizden teslim etmek suretiyle yardımcı olmaktayız. İhtiyacınız olan klima kumandası için bize marka ve model bildirmeniz sonrasında elimizde olanları size ulaştırmaktayız. Elimizde olmayan klima kumandalarını ise elde eder etmez size bilgi vererek çoğunlukla servis merkezimizden teslim ediyoruz. Kimi durumlarda ise kapınıza kadar teslim seçeneği de sunuyoruz.

Temin ettiğimiz ve size ulaştırdığımız klima kumandaları orjinaldir. Ancak kimi zaman hiç kullanılmamış ve orjinal paketinde olduğu gibi kimi zaman da kullanılmış halde olabilmektedir. Bunun sebebi pek tabii ki eski bir klimanın artık üretilmeyen kumandalarının, sahipleri tarafından satışa çıkartılmasıdır.

Klima Kumandası
Klima Kumandası

Klima kumandanız kaybolduysa veya bozulduysa ilk başvuracağınız yer çoğu zaman klima üreticileri, yetkili servisler veya klimanızı aldığınız yer olur. Ancak klima kumandaları kimi zaman ayrı olarak satılmayabilir. Veya eski model bir klimaya sahipseniz bu modeller için kumanda üretilmiyor olması yüksek ihtimaldir. Bu noktada sizlere en iyi hizmeti sunmak için klima kumandası taleplerinizi biz karşılıyoruz.

Sıfır & ikinci el klima kumandaları
Sıfır & ikinci el klima kumandaları

Sıkça Sorulan Sorular

Klima kumandaları genellikle düşme, darbe, sıvı teması, pil bitmesi veya yanlış kullanım gibi nedenlerden dolayı arızalanabilir. Ayrıca kumandanın içindeki parçaların ömrü de sona ermiş olabilir. Bununla birlikte kullandığınız kumandanın orjinal olmaması da çabuk bozulmasında etkendir.

Elimizden geldiğince bizden talep ettiğiniz tüm marka ve model klima kumandaları temin etmeye ve size teslim etmeye gayret gösteriyoruz.

Klima kumandaları, klimanın içerisindeki sensörlerin aldığı bilgileri işleyerek klimanın modlarını, sıcaklık ayarlarını ve diğer ayarlarını kontrol eder. Kumanda üzerinde bulunan düğmelere bastığınızda kablosuz sinyal gönderilir, bu sinyal klimanın işlemcisi tarafından algılanır ve gerekli ayarlar uygulanır.

Maalesef çoğu zaman hayır. Yine de klima markanızla ve kumandanızın durumu hakkında iletişim hatlarımızdan bize ulaşarak kesin bilgi alabilirsiniz.

Marka ve modeline göre çalışır ve sorunsuz durumdaki birden fazla klima kumandaları için bize ulaşmanız durumunda teknik ve ayrıntılı bilgi verilecektir.