İşyeri Havalandırma Sistemleri

İşyerlerinin havalandırma sistemlerine ihtiyacı görünürde diğer işletme türlerine göre daha az olsa da işyeri denince akla genelde büyük binalar ve geniş alana sahip yerler hariç her mekan geldiği için ne kadar önemli olduğu ortadadır. Günümüzde ortamın temiz, kokusuz ve ferah olması için havalandırma sistemleri öncelikli olarak düşünülen elektronik sistemlerin önde gelenidir hatta ilk tercih edilenidir. Çünkü teknolojinin ilerlemesiyle birlikte işyerlerindeki pervanelerin veya benzeri aletlerin çok az etkili olduğu, havalandırma sistemlerinin en çok tercih edilmesi gereken sistemlerden olduğu ortaya çıkmış durumda. Bunu her işletme ve işyerinde havalandırma sisteminin bulunmasından rahatlıkla anlayabilirsiniz.

İster internet kafe olsun isterse lüks mağazalar olsun müşteri yoğunluğunun fazla olduğu işyerlerinde boğucu ve rahatsız edici hava bir şekilde dışarı tahliye edilmediği zaman müşteri kaybının yaşanması işten bile değildir. Klima gibi cihazlar ortamdaki havayı soğuturken veya ısıtırken havalandırma sistemleri hava sirkülasyonu sağlayarak içeri temiz hava vermektedir. Bu yüzden havalandırma sistemleri ev dahil her türlü ortamda klimalardan bile önce tercih edilmektedir.

  Bugüne kadar dev firmalara hizmet verdik. Yanılmış olamazlar …

  • Havalandırma Referans - Hilton
  • Havalandırma Referans - Hilton Dragon Restaurant
  • Havalandırma Referans - Atlas Zımpara
  • Havalandırma Referans - Gülaylar Kuyumculuk
  • Havalandırma Referans - Larespark
  • Havalandırma Referans - İstanbul Üniv. Kardiyoloji Enst.
  • Havalandırma Referans - Biruni Üniversite Hastanesi
  • Havalandırma Referans - BalıkOsman Restaurant
  • Havalandırma Referans - Nossa Costa

  İşyeri Havalandırma Sistemleri Fiyatları

  İşyeri havalandırma sistemleri imalatı ve montajı için bizden fiyat teklifi alabilirsiniz. Bunun için yandaki iletişim formunu doldurmanız yeterlidir. Eğer isterseniz mobil telefonumuzdan da bize ulaşmanız mümkün. Telefonlarımız ve mail adreslerimiz haftanın 7 günü açıktır ve kontrol edilmektedir. Havalandırma sistemi düşündüğünüz işyeri adresinizi tarafımıza ilettiğinizde mümkün olan en kısa zamanda ücretsiz olarak keşif yaparak havalandırma sistemi fiyatını ve önerilerimizi size aktarıyoruz.

  İşyeriniz için havalandırma sistemi talebiniz veya havalandırma montajı & bakımı & temizliğine ihtiyacınız varsa aşağıdaki form aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz. İletişim bilgilerinizi iki kez kontrol ediniz lütfen. Hizmet öncesi ücretsiz ön keşif hizmetimiz vardır. Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda 48 saat içerisinde tarafınıza ulaşmaya çalışacağız. Haftanın 7 günü açık mobil telefonumuzdan da bilgi alabilirsiniz: 0532 451 34 16