Cafe Havalandırma Sistemleri

Kalabalık mekanların başında gelen cafelerde ortamın sessiz, sakin veya keyifli olması kafenin türüne (konseptine) göre değişse de temizlik olmazsa olmazdır. Cafe mutfağında, restaurantlarda olduğu gibi, pişen her türlü yemeklerin ve kızartmaların koku ve dumanları tüm ortamı kaplamaktadır bilindiği gibi. Bir aşamaya kadar cafe ziyaretçilerinin ilgisini çekse de bu kokular bir süre herkesi rahatsız edecek noktaya gelecektir. Bundan dolayı bize göre her cafenin havalandırma sistemine ihtiyacı vardır.

Bugün geldiğimiz noktada cafe havalandırma sistemleri cafe sahiplerinin yapılması gerekenler listesinin en başına yazılmaktadır. Yukarıda kısaca değindiğimiz gibi cafe müşterilerinin rahatsız olmadan ortamda bulunması (ve devamlı gidip gelmesi) için ortamın her türlü kirden, pisten, dumandan ve kokudan arındırılmış olması gerekmektedir.

Cafelerde sadece yemek veya tatlı, kurabiye, tost benzeri yiyeceklerin kokuları bulunmadığı gibi genellikle sigara veya nargile dumanları daha çok bulunmaktadır, tahmin edileceği gibi çok daha rahatsız edicidir. Bu tür rahatsız edici dumanlar için de en önemli çözüm havalandırma sistemidir.

Cafe havalandırma sistemlerinin klimalardan en önemli farkı ise hem ortamdaki kirli koku ve dumanı çekmesi (emiş) hem de ortama temiz hava üflemesidir. Normal klima cihazlarında bilindiği gibi ortama sadece sıcak veya soğuk hava üflemesi bulunmaktadır.

Küçük veya büyük cafeler için havalandırma kanalı imalatımız ve montajımız bulunmaktadır ve tüm çalışmalarımız cafenizin işleyişini aksatmadan yürütülmektedir.

  Bugüne kadar dev firmalara hizmet verdik. Yanılmış olamazlar …

  • Havalandırma Referans - Hilton
  • Havalandırma Referans - Hilton Dragon Restaurant
  • Havalandırma Referans - Atlas Zımpara
  • Havalandırma Referans - Gülaylar Kuyumculuk
  • Havalandırma Referans - Larespark
  • Havalandırma Referans - İstanbul Üniv. Kardiyoloji Enst.
  • Havalandırma Referans - Biruni Üniversite Hastanesi
  • Havalandırma Referans - BalıkOsman Restaurant
  • Havalandırma Referans - Nossa Costa

  Cafe Havalandırma Kanalı Temizliği

  Cafelerde bulunan havalandırma sistemleri ortamdaki kirli havayı, duman ve buharı çekip temiz hava üfleme sirkülasyonunda bir süre sonra sıkıntılar baş gösterebilir. Bu sıkıntı genelde havalandırma kanalı temizliğinin yapılmamasından ötürü sirkülasyonda azalma ile ilgilidir. Çünkü cafe gibi ortamlarda başta sigara, nargile veya benzeri dumanların yanı sıra yemek ve aperatif yiyeceklerin pişirme esnasındaki dumanları havalandırma kanalı içinde birikmektedir. Bir süre sonra bu dumanlar birikerek katmanlaşarak kanalı tıkamaya hatta yangına sebebiyet vermektedir. Kimi durumda ise havalandırma fanının etrafını sararak hızlıca bozulmasına neden olmaktadır. Bundan dolayı cafenizde bulunan havalandırma sisteminin belli periyotlarda bakım ve temizliğini yaptırmanız mutlak surette önerilmektedir.

  Cafe Havalandırma Sistemleri Fiyatları

  Cafe havalandırma sistemleri fiyatlarını belirlerken ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanabilir veya iletişim formunu doldurabilirsiniz. 24 saat içinde cevaplayacağımızdan emin olabilirsiniz. Havalandırma sistemleri fiyatları ücretsiz keşif sonrasında kullanılacak havalandırma kanalı ölçülerine ve havalandırma fanı modeline göre hesap yapılarak belirlenmektedir.

  Cafe sahibi (yöneticisi) iseniz ve havalandırma sistemi talebiniz veya havalandırma montajı & bakımı & temizliğine ihtiyacınız varsa aşağıdaki form aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz. İletişim bilgilerinizi iki kez kontrol ediniz lütfen. Hizmet öncesi ücretsiz ön keşif hizmetimiz vardır. Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda 48 saat içerisinde tarafınıza ulaşmaya çalışacağız. Haftanın 7 günü açık mobil telefonumuzdan da bilgi alabilirsiniz: 0532 451 34 16

  Cafe Havalandırma Sistemleri