Restaurant Havalandırma Sistemleri

Restaurantlar genellikle cafe veya bar gibi ortamlardan daha ferah havaya sahiptir. Ancak restaurantlarda havalandırma sistemlerini mecbur kılan mutfaklarındaki gün içinde sürekli hazırlanan (pişirme veya kızartma) yemek dumanı ve kokularıdır. Eğer bu duman ve kokular anlık olarak dışarıya aktarılıp içeriye temiz hava aktarılmazsa o tür mutfaklarda çalışma olanağı imkansız hale gelmektedir bilindiği gibi. Ayrıca restaurantların mutfaklarında veya benzeri alanlarında oluşan yoğun koku ve dumanlar havalandırma sistemleri ile dışarıya aktarılmadığı takdirde rahatsız edici kokular tüm alanlara dağılacaktır doğal olarak. Bundan dolayı her restaurant yöneticisi ve sahibi havalandırma sistemlerinin ne kadar önemli olduğu bilir ve yatırımları hatta dekorasyonu buna göre belirler.

Restaurant havalandırma sistemlerinde temel amaç restaurant ortamındaki havanın temiz ve ferah olmasıdır. Buna da oldukça çok ihtiyaç vardır. Çünkü restaurantlarda her an oluşabilecek koku ve duman, ortama yayıldıktan bir süre sonra her şeyin üzerinde yağ tabakasına dönüşecektir. Koku ve duman yanında bunun da oldukça rahatsız edici olduğu oldukça açıktır. Bu şekilde işleyen bir restaurantın devamlı müşteri kaybedeceği de yine oldukça açıktır.

Havalandırma sistemlerinin bulunması tüm bunların yanında aynı zamanda mutfak çalışanlarının sıkıntısız, dumansız ve kokusuz bir ortamda çalışmalarını sağlayacaktır. Bu da çalışanların performasına yansıyacak ve uzun vadede restaurantın müşteri sayısıyla marka değerini yükseltecektir.

  Bugüne kadar dev firmalara hizmet verdik. Yanılmış olamazlar …

  • Havalandırma Referans - Hilton
  • Havalandırma Referans - Hilton Dragon Restaurant
  • Havalandırma Referans - Atlas Zımpara
  • Havalandırma Referans - Gülaylar Kuyumculuk
  • Havalandırma Referans - Larespark
  • Havalandırma Referans - İstanbul Üniv. Kardiyoloji Enst.
  • Havalandırma Referans - Biruni Üniversite Hastanesi
  • Havalandırma Referans - BalıkOsman Restaurant
  • Havalandırma Referans - Nossa Costa

  Restaurant Havalandırma Kanalı Temizliği

  Restaurantlardaki havalandırma sistemleri her havalandırma sisteminde ve diğer eşyalarda olduğu gibi kir, toz ve yağa maruz kalmaktadır. Havalandırma kanallarını ve havalandırma fanını tıkayıp bozulmasına neden olduğu için periyodik olarak havalandırma kanalı temizliği yaptırılmalıdır. Diğer önemli husus ise şudur ki havalandırma kanalları içinde biriken yağlar derinlemesine ve profesyonelce temizlenmediği takdirde yangına neden olabilmektedir. Tüm bu etkenler için restaurantlarda havalandırma kanalı temizliğini unutmayın.

  Restaurant Havalandırma Sistemleri Fiyatları

  Restaurantlar için havalandırma sistemleri fiyatını belirlerken diğer mekanlar için kullandığımız hesaplamayı kullanırız. Restaurantın büyüklüğü, genelde kullanılan Nicotra fan modeli fiyatlarda belirleyici rol oynamaktadır. Sağ taraftaki form aracılığıyla bize ulaşarak ücretsiz keşif yapmamızı isteyebilir ve hızlı bir şekilde fiyat teklifi yapmamızı isteyebilirsiniz.

  Restaurant sahibi (yöneticisi) iseniz ve havalandırma sistemi talebiniz veya havalandırma montajı & bakımı & temizliğine ihtiyacınız varsa aşağıdaki form aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz. İletişim bilgilerinizi iki kez kontrol ediniz lütfen. Hizmet öncesi ücretsiz ön keşif hizmetimiz vardır. Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda 48 saat içerisinde tarafınıza ulaşmaya çalışacağız. Haftanın 7 günü açık mobil telefonumuzdan da bilgi alabilirsiniz: 0532 451 34 16