Ortaköy Klima Servisi
Ortaköy Klima Servisi

Ortaköy‘deki ev, ofis ve işyerleri için profesyonel, deneyimli, en iyi fiyat-performans oranlı klima servisi destekleri sunuyoruz. 1998 yılında başladığımız klima servisi faaliyetlerimize bugün de aynı hızla ve kararlılıkla devam ediyoruz. Bizi seçen firma ve kişilerle uzun yıllardır birlikte çalışıyor olmamız, uygun fiyatlarla kaliteli hizmetler sunmamız ve daima orjinal parçalar ve cihazlar kullanmamız Ortaköy klima servisi olarak bizi cazip kılan seçeneklerden bazılarıdır.

Bugüne kadar dev firmalara hizmet verdik. Yanılmış olamazlar …

  • Havalandırma Referans - Hilton
  • Havalandırma Referans - Hilton Dragon Restaurant
  • Havalandırma Referans - Atlas Zımpara
  • Havalandırma Referans - Gülaylar Kuyumculuk
  • Havalandırma Referans - Larespark
  • Havalandırma Referans - İstanbul Üniv. Kardiyoloji Enst.
  • Havalandırma Referans - Biruni Üniversite Hastanesi
  • Havalandırma Referans - BalıkOsman Restaurant
  • Havalandırma Referans - Nossa Costa

Teknik Paten Havalandırma & Klima markasıyla Ortaköy klima servisi olarak sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak amacıyla çalışıyoruz. Bilindiği üzere klima cihazları, ev ve işletmelerinizin rahatlığını ve konforunu sağlar. Bu nedenle randımanlı bir şekilde çalışması ve düzenli olarak bakımının yapılması önemlidir. Bu nedenle Ortaköy klima servisi olarak biz, eviniz veya işletmelerinizdeki klimaların verimli ve etkili bir şekilde çalışmasını sağlamak için gerekli tüm bakım, tamir, satış ve destek hizmetlerini sunuyoruz.

Uzman ve Deneyimli Ekip

Ortaköy‘de faaliyet gösteren klima servisi ekibimiz, alanında uzman ve deneyimli teknisyenlerden oluşur. Her bir teknisyenimiz, her marka ve model klima cihazları hakkında ayrıntılı bilgiye sahiptir. Öte yandan servis olarak uzun yıllardan bu yana İstanbul’un her ilçe, semt ve mahallesindeki sayısız servis talebi için sayısız işlem uyguladık. Bu sebeple Ortaköy’de hem fiyat açısından hem de uzmanlık açısından en çok tercih edilen ve en deneyimli klima servislerinden birisi olduğumuzu beyan edebilmekteyiz.

Hizmetlerimiz

Ortaköy klima servisi olarak size şu hizmetleri sunuyoruz:

• Klima bakımı, klima temizliği ve klima tamiri
• Her marka klima satışı
• Klima montajı, klima sökümleri ve yer değişimleri
• Klima yedek parça temini ve değişimi
• Klima filtre değişimi ve detaylı temizliği
• Klimanın enerji verimliliğini artırma

Kaliteli ve Güvenilir Hizmet Garantisi

Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile sizlerin memnuniyetini her zaman öncelikli tutmaya gayret gösteriyoruz. Hizmetlerimiz hakkında herhangi bir sorunuz varsa lütfen bizimle hafta içi veya hafta sonu günün her saatinde iletişime geçebilirsiniz. Klimanızın verimli ve uzun ömürlü olmasını sağlamak için bize iletişim kanallarımızdan ulaşmanız ve ücretsiz keşif desteğinden faydalanmanızı öneriyoruz.

Sık Sorulan Sorular

Ortaköy klima servisinde klimanızın durumu ve sorunun ciddiyetine bağlı olarak değişen fiyatlar sunmaktayız. Tam bir fiyat almak için çağrı merkezimizden veya Whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Yoğun günlerimizde bile elimizden geldiğince aynı gün içinde hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Servis talebinizi aldıktan sonra mümkün olan en kısa süre içinde adresinize ulaşarak hizmetlerimizi sunmak için uğraşıyoruz.

Klima bakımı; klimanın performansını, verimliliğini ve ömrünü artırmak için son derece önemlidir. Düzenli bakım işlemleri, klimanızın temiz ve kokusuz hava üflemesini sağlar ve ayrıca arızaların önlenmesine yardımcı olur.

Ortaköy klima servisi olarak birçok farklı klima markasının servis hizmetini sunuyoruz. Mitsubishi Electric, Samsung, LG, Panasonic, Daikin, Fujitsu ve Vestel gibi markalar dahil olmak üzere birçok farklı markanın bakım, tamir ve satış işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Evet. Ancak bu konuda uzman değilseniz ve klimanızın iç yapısı hakkında bilginiz yoksa bakım işlemlerini kendiniz yapmanız, klimanızın arızalanmasından sağlık problemlerine kadar bir dizi sorunu da beraberinde getirebilir. Uzman ve deneyimli bir klima servisi, klima cihazınızı güvenli bir şekilde bakım ve tamir işlemlerine tabi tutabilir ve olası sorunları kısa sürede çözümleyebilir.

Küçük Ama Ferah İndirim

%7 İndirim

TKNKPTN

Bu fırsattan faydalanmak için iletişim hatlarımızdan bize ulaşıp ücretsiz keşif için bilgi vermeniz yeterlidir.