Okmeydanı Klima Servisi
Okmeydanı Klima Servisi

Okmeydanı semtinin Halil Rıfatpaşa, Kaptanpaşa ve Mahmutşevketpaşa mahallelerinin tümünde ve yakın semtlerde haftanın 7 günü klima servisi destekleri sağlıyoruz. Okmeydanı klima servisi arayışında olan ve güvenilir, deneyimli, uygun fiyatlı, temiz ve müşteri memnuniyetine önem veren servis tercih eden vatandaşlarımız için 1998 yılından bu yana bu değerleri ön planda tutarak klima & havalandırma hizmetleri sunuyoruz. İhtiyacınız klima bakımı, klima temizliği, periyodik klima kontrolleri, klima tamiri veya klima montajı ise bizden destek alabilirsiniz. Eğer sıfır, garantili ve faturalı klimalara ihtiyacınız var ise Mitsubishi klimalardan başlayarak tüm marka klimaların satışını itina ile yapmaktayız.

Bugüne kadar dev firmalara hizmet verdik. Yanılmış olamazlar …

  • Havalandırma Referans - Hilton
  • Havalandırma Referans - Hilton Dragon Restaurant
  • Havalandırma Referans - Atlas Zımpara
  • Havalandırma Referans - Gülaylar Kuyumculuk
  • Havalandırma Referans - Larespark
  • Havalandırma Referans - İstanbul Üniv. Kardiyoloji Enst.
  • Havalandırma Referans - Biruni Üniversite Hastanesi
  • Havalandırma Referans - BalıkOsman Restaurant
  • Havalandırma Referans - Nossa Costa

Profesyonel Okmeydanı Klima Servisi

Okmeydanı ve çevresindeki semtlerde ikamet eden kişi ve firmalar için haftanın 7 günü klima bakım, temizlik, periyodik kontrol, tamir, montaj & demontaj ve satış hizmetleri sunan profesyonel klima teknik servisiyiz.

Bizden klima ile ilgili talepte bulunan müşterilerimiz için ihtiyaçlara özgü profesyonel çözümler üretiyoruz.

1998’den Beri İtina İle

1998 yılından bu yana Okmeydanı dahil İstanbul‘un her semtinde klima servisleri sunduk. Hem evlerde yer alan klimalar hem de işyerlerindeki klimalar için müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak profesyonel hizmetler sağladık. Çalıştığımız firma ve kişilerin bir çoğuyla bir kereliğine değil yıllarca birlikte çalışıyor olmamız bize duyulan güvenin özetidir.

Okmeydanı Klima Servisi Hizmetleri

Klima bakımı: Klimanızın yılda en az bir kere profesyonel bakımının yapılması önerilmektedir. Daha uzun ömürlü, temiz hava üfleyen, performanslı çalışan ve az elektrik harcayan klimaların sırrı, çoğunlukla profesyonel klima bakımı ile ilgilidir. Okmeydanı klima servisi olarak iç ve dış ünitelerdeki gerekli tüm parçaların her noktasını özel sıvılar ile temizliyor, tüm bağlantıları kontrol ediyor, gaz kontrollerini yapıyor ve gerekirse hassas parçaları yeniliyoruz.

Klima tamiri: Klimanızda arıza olduğunu mu düşünüyorsunuz? Klimanızdan kötü kokular geliyorsa, klimanız normale göre daha gürültülü çalışıyorsa veya hiç açılmıyorsa bakım yerine tamir daha doğru seçenek olacaktır. Klimanızın marka, modeli veya tipi ne olursa olsun arıza tespitten başlayarak yedek parça değişimine kadar tüm aşamaları uyguluayarak klimanızın profesyonel tamirini gerçekleştiriyoruz.

Klima montajı: Sıfır veya kullanılmış klima farketmeksizin tüm klimalarınızın montajı, demontajı ve yer değişimi tarafımızdan itina ile yapılmaktadır. Yeni satın aldığınız klimanın montajı yapılmadıysa veya eski klimanızın demonte edilip yeni yerine monte edilmesi gerekiyorsa gerekli parçaların temini dahil tüm aşamaları biz üstleniyoruz.

Klima satışı: Bize yeni klima satın alımları için de başvurabilirsiniz. Mitsubishi klimalardan başlayarak sıfır, garantili ve faturalı klimaların satışını diğer hizmetlerimiz gibi itina ile sürdürüyoruz. Yaptığımız satışlarda klimalarınız kapınıza kadar teslim edilmekte ve montajı tarafımızdan sorunsuzca yapılmaktadır.

Yedek parça temini & değişimi: Okmeydanı klima servisi olarak sunduğumuz hizmetlerden birisi de her marka ve model klima için yedek parça temini ve bu parçaların değişimidir. Ayrıca bazı tip klimalar için klima kumandasına ihtiyaç duyduğunuzda yine bize ulaşmanız ve talebinizi bildirmeniz yeterlidir.

Okmeydanı klima servisi olarak sunduğumuz tüm bu hizmetler için fiyat düzeylerini bütçe dostu olacak şekilde belirlemekteyiz. Bundan dolayı 1998 yılından bu yana sayısız firma ve kişiye aynı düzeylerde hizmet vermeye devam edebildik.

Okmeydanı’nda klima servisi ihtiyaç duyduğunuz her anda bize herhangi bir iletişim kanalı ile hafta içi ve hafta sonu istediğiniz saatlerde ulaşmanız mümkün.

Yıllık profesyonel klima bakımı yapılmadığında çabuk bozulan ve ortama toz ile karışık kirli hava üfleyen bir klimanız olması işten bile değildir. Klimanız ne kadar kaliteli ve pahalı olursa olsun bir süre sonra kirlenecektir ve her çalıştırmanızda sağlığınızı tehdit edecek boyuta gelecektir. Bundan ötürü çok sık kullanılmayan klimalar için yılda 1 kez, yoğun kullanılan klimalar için ise yılda 2 veya 3 kez profesyonel bakım yaptırılması önerilmektedir.

Kimi durumlarda evet. Ancak bu işlemi baştan sonra doğru yapmadığınız takdirde klimanızın performansında düşüşler olabilir. Bu nedenle klima bakımlarını ve klima temizliğini yaparken filtre temizliğini de yapıyoruz. Filtrelerin daha fazla temizlenemediği durumlarda ise filtre değişimlerini yapıyoruz.

Klimanızın markası, modeli ve tipi ne olursa olsun hatta ne kadar yeni veya eski olursa olsun her klima için montaj, bakım, temizlik, kontrol, tamir ve parça değişimi hizmetleri sağlamaktayız.

İstanbul’un her ilçesine, semtine ve mahallesin destek sağladığımız için herhangi bir gün ve saat vermemiz pek doğru olmayacaktır. Fakat bize istediğiniz iletişim kanalından ulaşıp kaydınızı bıraktığınızda mümkün olan en kısa zaman içinde adresinize uğrayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Klimanız arızalandığında veya tamamen durduğunda hafta içi veya hafta sonu farketmeksizin Okmeydanı klima servisi olarak bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca mesai saatlerimiz dışında Whatsapp hattımızı ve iletişim formlarımızı kullanabilirsiniz. En uygun gün ve saatte adresinize uğrayıp arıza tespiti ile başlayarak size ve bütçenize en uygun çözümleri üreteceğimizden şüpheniz olmasın.

Küçük Ama Ferah İndirim

%7 İndirim

TKNKPTN

Bu fırsattan faydalanmak için iletişim hatlarımızdan bize ulaşıp ücretsiz keşif için bilgi vermeniz yeterlidir.