Nişantaşı Klima Servisi
Nişantaşı Klima Servisi

Şişli‘nin merkezinde yer alan ve İstanbul‘un gözbebeği diyebileceğimiz Nişantaşı semtinde tüm ev ve işyerleri için profesyonel klima servisi destekleri sağlıyoruz. Nişantaşı klima servisi olarak klima bakımı, klima temizliği, Mitsubishi başta olmak üzere klima satışı, klima montajı, klima demontajı (klima sökümü), klima yer değişimi, klima yedek parçaları temini ile parça değişimini itina ile yapmaktayız. Nişantaşı’nın servis merkezimize yakın olmasından dolayı klima ile ilgili taleplerinize çok daha hızlı yanıt verebiliyor ve ekiplerimizi çok daha hızlı yönlendirebiliyoruz. Teknik Paten Havalandırma & Klima markamızla 1998 yılında başladığımız çalışmalarımıza aynı hızda ve aynı kalitede devam ediyoruz.

Bugüne kadar dev firmalara hizmet verdik. Yanılmış olamazlar …

  • Havalandırma Referans - Hilton
  • Havalandırma Referans - Hilton Dragon Restaurant
  • Havalandırma Referans - Atlas Zımpara
  • Havalandırma Referans - Gülaylar Kuyumculuk
  • Havalandırma Referans - Larespark
  • Havalandırma Referans - İstanbul Üniv. Kardiyoloji Enst.
  • Havalandırma Referans - Biruni Üniversite Hastanesi
  • Havalandırma Referans - BalıkOsman Restaurant
  • Havalandırma Referans - Nossa Costa

Hem İşyerleri Hem de Evler İçin Klima Servisiyiz

Nişantaşı’nda bulunan hem cafe, restaurant, sağlık & güzellik merkezi, alışveriş merkezi, okul, kurs & eğitim merkezi, ofis, dükkan ve mağaza gibi işyerlerindeki klimalar için hem de evlerdeki klimalar için profesyonel klima servisiyiz. Gerek bakım, temizlik ve tamir için olsun gerek herhangi bir model klima satın alma talebiniz için olsun gerekse de yedek parça temini, montaj veya demontaj talepleriniz için olsun haftanın 7 günü 24 saat bizi arayabilir, ön bilgi alabilirsiniz. Tüm bu hizmetlerimiz için hem ön bilgi desteklerimiz hem de ücretsiz keşif hizmetimiz %100 ücretsizdir.

Profesyonel Klima Bakımları

Klimanızın profesyonel bakımlarını yaptırmak; daha az arızalanan, daha uzun ömürlü ve daha randımanlı bir klimaya sahip olmanızı sağlar. Nişantaşı klima servisi olarak periyodik klima bakımları için uzman ve deneyimli ekibimizle hizmetinizdeyiz. Klima bakımı işlemlerini temel olarak filtrelerin temizlenmesi, fanların kontrol edilmesi, iç ve dış ünitelerin bakımlarının yapılması, gaz basıncının ölçülmesi ile başlatıyoruz ve analiz sonuçlarına göre sonraki aşamalara geçiyoruz. Bu işlemlere aynı zamanda talebinize göre profesyonel klima temizliğini de ekliyoruz.

Hızlı ve Güvenilir Nişantaşı Klima Servisi

Nişantaşı klima servisi olarak satın aldığınız sıfır klimanın montajının yapılmadığı durumlarda veya var olan klimanızın demontajının yapılıp başka bir yere nakledilmesini talep ettiğinizde bu işlemleri de itina ile yapmaktayız. Montaj işlemlerimizin süresi klima sayısına, klima tipine ve montaj yapılacak mekanın uygunluğuna göre genelde 1 iş gününü geçmemektedir.

Klimanızın arızalandığını düşünüyorsanız ve yeni klima yerine tamir ettirmeyi daha uygun görmeniz durumunda bizden klima tamiri için destek alabilirsiniz. İletişim hatlarımızdan bize sorunla ilgili bilgi verdiğinizde ekibimizi adresinize yönlendirecek ve sorun tespitinden gerekirse yedek parça değişimine kadar her aşamayla itina ile ilgilenmiş olacağız.

Garantili, Sıfır ve Faturalı Klima Satışları

Klima satışlarında da Nişantaşı’nda ikamet eden vatadanşlarımız bizi tercih etmektedir. Biz Nişantaşı klima servisi olarak tüm müşterilerimize öncelikle Mitsubishi marka klimaları tavsiye etmekteyiz. Mitsubishi marka klima modellerinin tercih edilmediği durumlarda talep edilen herhangi bir marka klimanın satışını garantili ve faturalı olmak kaydıyla yine itina ile gerçekleştirmekteyiz. Doğal olarak teknik özellikleri, performansları, tipleri ve tasarımları farklı farklı olan birçok klima modeli vardır. Bunların içinden size ve mekanınıza en uygun olanı seçmek için en başından en son adıma kadar her ayrıntıyı hesap ediyoruz. Ayrıca dilediğiniz takdirde yukarıda yazdığımız gibi çalışır durumdaki eski klimanızı demonte edip başka bir yere montajının yapılmasını yine biz üstleniyoruz.

Sık Sorulan Sorular

Biz kurulduğumuz günden bu yana yaptığımız en iyi işi yani klima ve havalandırma işlerini yapmaktayız. Klima servisi olarak klima ile ilgili aklınıza gelecek her tür işlemi yapabilmekteyiz. Bakım, temizlik, tamir, satış, periyodik kontrol, yedek parça temini, montaj, demontaj ve hatta kurumsal firmalar ve zincir mağazalar için klima danışmanlığı gibi klima alanındaki her konuda yetkinlik sahibiyiz.

Biz hafta içi ve hafta sonu İstanbul’un her bölgesine, ilçesine ve semtine servis sağlıyoruz. Tüm iletişim kanallarımız sürekli kontrol edildiği ve telefon hattımız devamlı açık olduğu için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Yaptığımız her çalışma için farklı fiyatlar bulunmaktadır. Ayrıca bu fiyatlar, klimanızda ne kadarlık bir çalışma olacağına göre de değişmektedir. Ancak açıldığımız günden bu yana her şartta uygun fiyatlar belirlemeye çalışıyoruz.

Evet. Klima ile aklınıza gelen her türlü hizmeti sağlamaya çalışıyoruz. Klima satışlarımız da bu hizmetlerden biridir. Klima satışlarında müşterilerimize genelde Mitsubishi klima modellerini tanıtıyoruz fakat her marka, model ve tip klima satışını kapınıza teslim olacak ve montajı yapılacak şekilde üstleniyoruz.

Biz Nişantaşı klima servisi olarak 1998 yılından bugüne kadar sayısız firma ve kişiye sayısız klima servisi sağladık. Bizi seçen firma ve kişiler sadece bir kereliğine değil klima talepleri olduğu zaman yıllarca bizimle çalışmaya devam ettiler. Bizimle çalışan firmaların bir kısmını Projeler sayfamızda ve bu sayfada inceleyebilirsiniz.

Küçük Ama Ferah İndirim

%7 İndirim

TKNKPTN

Bu fırsattan faydalanmak için iletişim hatlarımızdan bize ulaşıp ücretsiz keşif için bilgi vermeniz yeterlidir.