Mecidiyeköy Klima Servisi
Mecidiyeköy Klima Servisi

Şişli Mecidiyeköy semtinin tüm mahallelerinde hem evler için hem de işletmeler için profesyonel klima servisiyiz. Cafe, kahvehane, restaurant, lokanta, börekçi, mağaza veya benzeri dükkanlardaki; ofis, iş merkezi, plazalar, alışveriş merkezleri (AVM) gibi işyerlerindeki veya herhangi büyüklükteki evlerdeki klimalar için Mecidiyeköy klima servisi taleplerinizde bizden yardım alabilirsiniz. Klima bakımı, klima temizliği, klima montajı, klima demontajı ve yer değişimi, yedek parça temini ve değişimi, klima kumandası temini ve klima satışları gibi klima ile ilgili tüm taleplerinize 1998 yılından bu yana itina ile yanıt vermekteyiz. Ücretsiz keşif hizmetimiz ile tüm klima talepleriniz için her daim yanınızdayız.

Bugüne kadar dev firmalara hizmet verdik. Yanılmış olamazlar …

  • Havalandırma Referans - Hilton
  • Havalandırma Referans - Hilton Dragon Restaurant
  • Havalandırma Referans - Atlas Zımpara
  • Havalandırma Referans - Gülaylar Kuyumculuk
  • Havalandırma Referans - Larespark
  • Havalandırma Referans - İstanbul Üniv. Kardiyoloji Enst.
  • Havalandırma Referans - Biruni Üniversite Hastanesi
  • Havalandırma Referans - BalıkOsman Restaurant
  • Havalandırma Referans - Nossa Costa

1998’den Bu Yana

Mecidiyeköy‘de hizmet veren klima servisimiz uzun yıllardır hem ev hem de işyerlerindeki klimalarınız için profesyonel hizmetler sunmaktadır. Klima ile ilgili ihtiyacınız olan klima bakımı, klima tamiri, klima temizliği, klima satışı, klima montajı, klima demontajı, klima yedek parçaları ve klima kumandası gibi geniş yelpazede hizmet sunmaktayız.

Profesyonel Klima Bakımı

Profesyonel klima bakımı, klimalarınızın daha uzun süreli ve randımanlı çalışması için elzemdir. Ayrıca zamanla filtrelerde ve klimanızın bazı parçalarında biriken tozlar, kimi zararlı mikroorganizmaların (bakteri, mikrop, mantar vb.) üremesi için uygun ortam oluşturup hava ile odanıza doluşmasına neden olacaktır. Bu nedenle klima servisimiz; periyodik klima bakım hizmetleri ile klimanızın temizlenmesini, filtrelerin değiştirilmesini, fanların kontrol edilmesini ve gaz basıncının ölçülmesini hassasiyetle yerine getirir. Bu sayede sadece randımanlı bir klimaya sahip olmakla kalmaz sağlıksız koşullardan da korunmuş olursunuz.

Klimanızın hiç açılmadığı veya randımanlı çalışmadığı durumlarda da hemen müdahele ediyoruz. Arıza tespiti, arızalı parçaların değişimi, varsa gaz kaçaklarının giderilmesi ve klimanızın eskisi gibi sorunsuz çalışması için gerekli tüm teknik işler tarafımızdan itina ile yapılmaktadır. Mecidiyeköy klima servisi olarak klimanızın arıza tespiti sonrasında yedek parça teminini de üstlenmekteyiz.

Sıfır ve Garantili Klima Satışları

Mecidiyeköy klima servisimiz; yeni, sıfır, garantili ve faturalı klima satışı ve montajı konusunda da hizmet vermektedir. Hangi büyüklükte ve türde mekan için ihtiyacınız olursa olsun en uygun klima modelleri ve markaları konusunda ücretsiz ön bilgi vererek ve ardından kapınıza kadar teslim ederek taleplerinizi iyi şekilde karşılamak için var gücümüzle uğraşıyoruz. Satın almış olduğunuz klima, ev veya iş yerinize kadar getirilir ve en uygun kullanım için istenilen yere montajı tarafımızdan yapılır.

Güvenilir Mecidiyeköy Klima Servisi Arayanlara

Mecidiyeköy klima servisi arayışlarınızda ve tüm klima taleplerinizde siz değerli müşterilerimize uzun yıllardan bu yana sağlam, temiz, güvenilir ve profesyonel destekler sağlamaktayız. Bize ulaşmanız bir tık kadar kısa ve kolay. Şu anda bu yazıyı okuduğunuz kurumsal web sitemiz üzerinde yer alan iletişim butonları ile bize 7 gün 24 saat istediğiniz saatte ulaşabilirsiniz. İsterseniz mobil hattımızdan isterseniz Whatsapp mesaj hattımızdan isterseniz de iletişim formundan bize talebinizi iletebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Klimanızın periyodik ve profesyonel bakımı hem klimanızın daha randımanlı çalışması, daha az elektrik harcamaya devam etmesi, daha az bozulma riski taşıması, daha uzun ömürlü olması için hem de temiz hava üflemesi için ciddi öneme sahiptir.

Klima tamiri süresi, sorunun ciddiyetine ve klimanın modeline göre değişebilir. Klima bakımları ise genellikle 1 gün içinde itina ile yapılıp bitirilmektedir.

Klimanızı ne sıklıkta kullandığınıza, nerede ve ne amaçla kullandığınıza göre ve çevresel faktörlere göre bu sıklık değişebilir. Ancak bizim önerimiz klimanızın profesyonel bakımı yılda en az bir kez yapılmalıdır. İşyerlerinde bulunan klimalarnı daha yoğun kullanılması ve basit temizliklerinin hiç yapılmaması durumunda bu sayı yılda 2 veya 3‘e çıkabilmektedir.

Eğer klimanız yeterli soğutma yapmıyorsa, kötü koku yayıyorsa, özellikle iç üniteden su damlatıyorsa, eskisinden daha gürültülü çalışıyorsa veya gaz kaçağından şüpheleniyorsanız daha fazla beklemeden arıza tespiti ve tamir için bize ulaşabilirsiniz. Daha fazla beklemeniz durumunda klimanızın çalışmayı birden durdurabileceğini veya parçaların ciddi hasar alabileceğini hatırlatmak isteriz.

Klima satın alırken; ev veya iş yerinizin büyüklüğünü, klimanın kullanım amacını, elektrik harcama sınıfını, filtre özelliklerini, ses seviyesini ve klima modelini hesaba katmanızı öneririz. Nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız veya karar veremiyorsanız ücretsiz destek için Mecidiyeköy klima servisi olarak bize başvurabilirsiniz.

Küçük Ama Ferah İndirim

%7 İndirim

TKNKPTN

Bu fırsattan faydalanmak için iletişim hatlarımızdan bize ulaşıp ücretsiz keşif için bilgi vermeniz yeterlidir.