1998 yılından bu yana klima ile ilgili akla gelen her türlü hizmeti sunduğumuz gibi ikinci el klima satışlarını da dönem dönem yapmaktayız. Sadece ikinci el klima satışları yapmakla kalmıyor, cihaz montajlarını da biz üstleniyoruz. Ve kurulum sonrası hatasız çalışır vaziyette teslim ediyoruz. Talep edildiği takdirde klimanın bakım ve kontrolu için tekrar ziyaret ediyoruz.

Elimizde dönem dönem bulunan ikinci el klimalar satışa sunulmadan önce en ince ayrıntısına kadar kontrol edilmektedir. Sadece çalışır durumda olan ve kısa süre içinde bozulması beklenmeyen klimaları seçmekteyiz. Ve satışa sunulmadan önce kontroller ile birlikte profesyonel bakım ve temizlikleri tarafımızdan yapılmaktadır. Dolayısıyla bizden alacağınız ikinci el klimanın sıfır klimalardan pek farkı olmamaktadır.

Satıştaki ikinci el klimalar içinden sizin için en uygunu seçmeniz için mekanınızda ön keşif yapıyoruz. Bunun ardından elimizdeki klimalardan hangi model ve markaların mekanınız için avantajlı olanını seçebilmeniz için detaylı bilgiler veriyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Bir çok yerde ikinci el klimalar genelde daha avantajlı fiyatlarla sunulur. Ayrıca biz ikinci el klimaları satışa sunmadan önce tüm bakım, kontrol ve temizliklerini profesyonel olarak yapmaktayız. Bundan dolayı sıfır klimalar kadar kaliteli ve sorunsuz klimalara daha uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Ancak bu avantajların özellikle bizim sunduğumuz klimalarda olduğunu hatırlatmak isteriz.

İkinci el klima almadan önce klimanın genel durumunu kontrol etmek kadar marka, model ve kullanımda olan süreyi de sorgulamalısınız. Bizden alınan ikinci el klimalar bakım ve temizlik aşamalarından geçmekle birlikte başka yerden alacağınız ikinci el klimaların iç ve dış ünitelerinin temiz olduğundan emin olun. Ayrıca cihazı çalıştırdığınız zaman rahatsız edici hava üfleyip üflemediğine dikkat etmenizi öneririz.

Sadece randımanlı çalışan, uzun yıllar kullanılmamış, iç ve dış aksamları zarar görmemiş, ev ortamında kullanılan klimaların bakım ve temizliklerini yaptıktan sonra gerektiği takdirde satışa sunmaktayız. Bunların dışında kalan hiçbir kullanılmış klimanın satışını yapmamaktayız.

Evet. Özellikle satışını yaptığımız sıfır veya ikinci el klimaların periyodik bakım ve temizliklerini de üstleniyoruz. Klima cihazının filtreleri, fanı, bobinleri ve diğer parçaları düzenli olarak tarafımızdan temizlenmektedir. Ayrıca cihazın daha uzun vadeli ve tam randımanlı çalışması için soğutma sıvısı seviyesinin doğru olduğundan ve bağlantıların sağlam olduğundan emin olduktan sonra raporları size aktarmaktayız.

Bazı klimalar için evet. Bu garanti kapsamında klimanın belli bir süre sorunsuz çalışmasını garanti ediyoruz. Kullanıcı kaynaklı olmayan herhangi bir sorunda biz ücretsiz müdahelede bulunuyoruz ve tekrar tam işler halde kullanmanızı sağlıyoruz.