Göktürk Klima Servisi
Göktürk Klima Servisi

İstanbul’un son yıllarda gelişen nadide ilçelerinden Göktürk’e de diğer semt ve ilçelere sunduğumuz klima servisi desteklerini aynı itina ile sunuyoruz. Göktürk klima servisi olarak Göktürk ve çevresindeki Kemerburgaz gibi semtlerdeki dükkan, ofis, apartman, site, avm, cafe, restaurant ve villa gibi müstakil evler için klima bakım, temizlik, tamir, satış ve montaj hizmetleri sunuyoruz. Bu profesyonel hizmetleri 1998 yılından bu yana İstanbul’un her köşesindeki sayısız işletme ve kişilere sunduğumuz gibi Göktürk’teki bize ulaşan değerli müşterilerimize de aynı hassasiyetle sunmaya çaba harcıyoruz. Deneyimli, uzman, güvenilir, hızlı ve çalışkan Göktürk klima servisi için bize haftanın 7 günü ulaşabilirsiniz.

Bugüne kadar dev firmalara hizmet verdik. Yanılmış olamazlar …

  • Havalandırma Referans - Hilton
  • Havalandırma Referans - Hilton Dragon Restaurant
  • Havalandırma Referans - Atlas Zımpara
  • Havalandırma Referans - Gülaylar Kuyumculuk
  • Havalandırma Referans - Larespark
  • Havalandırma Referans - İstanbul Üniv. Kardiyoloji Enst.
  • Havalandırma Referans - Biruni Üniversite Hastanesi
  • Havalandırma Referans - BalıkOsman Restaurant
  • Havalandırma Referans - Nossa Costa

Profesyonel Göktürk Klima Servisi

1998 yılından bu yana İstanbul ve İstanbul çevresindeki her ilçe, semt ve mahallede yer alan sayısız işletme ve kişilere profesyonel klima servisi hizmetleri sunan uzman klima teknik servisiyiz. Sunduğumuz hizmetler içinde klima bakımı, klima temizliği, klima tamiri, sıfır ve faturalı klima satışı, klima montajı ve klima demontajı (klima sökümü) yer almaktadır. Bugüne kadar sayısız firmaya ve kişiye bu hizmetleri profesyonel şekilde sunduk ve hizmet kalitemize aynı doğrultuda bugün de devam ediyoruz.

Orjinal, Güvenilir, Garantili ve İtina İle

Yaptığımız tüm işlemlerde, kullandığımız malzeme ve araçlarda, sunduğumuz klima satışlarında A’dan Z’ye itina ve hassasiyetle davranmaktayız. Kullandığımız tüm malzeme ve araçlar (alet ve cihazlar) orjinaldir ve sadece bu iş için üretilmiştir. Tamir ve bakım yaparken klimanın çalışmayan parçalarının değişmesi gerektiğinde kullandığımız yedek parçalar orjinal, faturalı ve güvenilir parçalardır. Klima satışlarında ise tüm satışlarımız kapınıza kadar sorunsuz teslim olacak ve montajı itina ile yapılacak şekilde garantili, resmi ve faturalıdır.

Her Marka Garantili ve Faturalı Klima Satışı

Klima satışlarında biz genellikle Mitsubishi marka klima ve modellerini tavsiye etmekteyiz. Ancak ihtiyacınıza uygun olan hangi marka ve model ise KDV dahil faturalı ve garantili satışları itina ile yapmaktayız. Satış öncesinde dilediğiniz takdirde ücretsiz keşif ile klimanın kullanılacağı mekanın keşfi tarafımızdan yapılmaktadır ve size en uygun marka ve model klima önerilmektedir.

Göktürk klima servisi arayan değerli vatandaşlarımız bize haftanın 7 günü ulaşabilir. Hem haftaiçi hem de haftasonu hizmetinize hazırırz. İşletmeler için sunduğumuz kimi projelerimizde ise mesai saatlerimiz sonrasında da hizmet vermekteyiz. Telefon numaralarımız 7 gün 24 saat açık olmakla birlikte bu sayfadaki butonlar aracılığıyla da Whatsapp hattımıza yazabilir veya iletişim sayfamızdan form doldurarak da bize ulaşabilirsiniz. Göktürk klima servisi olarak size klima ile ilgili ihtiyacınız olan tüm servisleri en güvenilir şekilde sunacağımızdan şüpheniz olmasın.

Sık Sorulan Sorular

Yıllık periyodik klima bakımları yaptırdığınızda klimanızın hem performansı artırmış olur hem çabuk bozulmasını önlemiş olur hem de ortama temiz hava üflemesini sağlamış olursunuz. Ayrıca periyodik bakımları yapılan klimalar daha az enerji harcayarak elektrik faturalarınızın yüksek gelmesini önleyecektir.

Evet. Göktürk klima servisi olarak klimanızın modeli, markası ve tipi ne olursa olsun, klimanız ne kadar eski veya yeni olursa olsun bizden hizmet alabilirsiniz.

0532 451 34 16 numaralı mobil hattımızdan, web sitemizin her sayfasında bulunan butonlar aracılığıyla Whatsapp hattımızdan veya iletişim sayfamızdaki iletişim formundan bize ulaşabilirsiniz. En kısa zamanda sizinle iletişime geçeceğimizden ve gerekli bilgileri size ileteceğimizden şüpheniz olmasın.

Klimanızla ilgili temel bakımları, temizlikleri elbette bu konulara aşina iseniz yapabilirsiniz. Ancak klimanın hassas parçalarına su değdirilmesi arızalara veya kısa devreye neden olabileceğinden dolayı temel temizlik dışında profesyonel bakım, temizlik ve tamir ihtiyaçlarını uzmana devretmenizi önermekteyiz.

Bu durum genelde yoğun çalışan klimanızın periyodik bakımlarının yapılmadığı durumlarda olmaktadır. Bunun için ortamdaki kişilerin sağlığını daha fazla riske atmadan klimanızın kontrol ve bakımlarının yapılması için bize veya tercih edeceğiniz bir klima servisine başvurmanızı önermekteyiz.

Küçük Ama Ferah İndirim

%7 İndirim

TKNKPTN

Bu fırsattan faydalanmak için iletişim hatlarımızdan bize ulaşıp ücretsiz keşif için bilgi vermeniz yeterlidir.