Etiler Klima Servisi
Etiler Klima Servisi

Etiler semtindeki her marka, model ve çeşit klima için profesyonel klima servisleri sağlıyoruz. Etiler’deki ev, ofis, iş merkezi veya cafe & restaurant tarzı dükkanlar için haftanın 7 günü size desteğe hazırız. Etiler klima servisi için klima bakımı, ikinci el veya sıfır klima montajı, periyodik klima kontrolleri, klima arıza tespiti ve onarımları, klima & havalandırma danışmanlığı ve klima satışları talepleri için bizi arayabilirsiniz. 1998 yılından bu yana İstanbul’un her ilçesinde ve mahallesinde olduğu gibi Etiler‘de de sayısız klima servisi faaliyetlerinde bulunduk. Aşağıda bizi seçen bir kaç firmayı görebilir, içeriğimizin geri kalanında aklınızdaki sorulara ayrıntılı cevaplar bulabilirsiniz.

Bugüne kadar dev firmalara hizmet verdik. Yanılmış olamazlar …

  • Havalandırma Referans - Hilton
  • Havalandırma Referans - Hilton Dragon Restaurant
  • Havalandırma Referans - Atlas Zımpara
  • Havalandırma Referans - Gülaylar Kuyumculuk
  • Havalandırma Referans - Larespark
  • Havalandırma Referans - İstanbul Üniv. Kardiyoloji Enst.
  • Havalandırma Referans - Biruni Üniversite Hastanesi
  • Havalandırma Referans - BalıkOsman Restaurant
  • Havalandırma Referans - Nossa Costa

Güvenilir Etiler Klima Servisi Arayanlar İçin

Etiler bölgesinde klima sorunlarına çözüm bulmak isteyenler için Etiler klima servisi olarak güvenilir ve kaliteli hizmet sunmayı açıldığımız günden bu yana kendimize ilke edindik. Klimalarınızın ihtiyaç duyduğu bakım ve onarımları profesyonel ekibimizle yapmaktayız. Bakım ve periyodik kontrollerin amacı klima cihazınızın verimliliğini artırmak ve uzun ömürlü çalışmasını sağlamak içindir.

Etiler klima servisi talebinizde farklı marka ve modeldeki klimaların satış, bakım, onarım, arıza tespit ve temizliklerini her durum ve koşulda yapabildiğimizi bildirmek isteriz. Teknik ekibimiz, klima sistemlerinin tam randımanlı çalışmasını sağlamak için gerekli olan her türlü bilgi, deneyim ve yetkinliğe sahiptir. Klima cihazınızın profesyonel anlamda düzenli bakımı, enerji verimliliğini artırır ve klimanızın uzun ömürlü çalışmasını sağlar. Bunun haricinde ekibimizin önerileri veya sizin araştırmalarınız doğrultusunda bazı bakım ve temizlik adımlarını uygulayabilmeniz daha temiz, performanslı ve uzun ömürlü bir cihaz elde edeceğinizi pek tabii bilmektesiniz.

Etiler klima servisi olarak siz değerli müşterilerimize 7/24 telefon desteği sunmaktayız. Klima talepleriniz hakkında bilgi istemek veya servisimizden ücretsiz keşif talep etmek isteyenler için telefon numaramız, mail adresimiz ve sosyal medya hesaplarımız devamlı açık ve online durumdadır. İstanbul için keşif hizmetimizde, servis ekibimiz müşterilerimizin ev veya iş yerlerine giderek klima sistemlerini kontrol edebilmekte ve talep doğrultusunda gerekli olan her türlü işlemi uygulayabilmektedir.

Biz, Teknik Paten Havalandırma & Klima olarak Etiler klima servisi faaliyetlerimizde müşterilerimize devamlı en iyi hizmeti sunmak için uğraşmaktayız. Klima taleplerinizi mümkün mertebe en kısa sürede çözümlendirmek ve size güvenilir hizmetler sunmak en öncelikli amaçlarımız arasındadır.

Sık Sorulan Sorular

Şu anda piyasada olan hemen hemen her marka ve her çeşit klima için servis sunuyoruz. Yoğunlukla bakımını, montajını, satışını, onarımını ve periyodik kontrollerini yaptığımız markalar arasında LG, Samsung, Panasonic, Mitsubishi, Daikin ve Vestel gibi markalar yer almaktadır

Etiler klima servisi olarak klima satışı, klima temizliği, klima bakımı, klima tamiri, klima montajı, klima sökümü ve taşıması gibi birçok hizmeti sunmaktadır. Ayrıca klima arızalarının giderilmesi, filtre temizliği & filtre değişimi, gaz dolumu, fan motoru değişimi, termostat ayarı gibi işlemleri de gerçekleştirmekteyiz.

Talep edilen hizmetlere göre ve işlem süresine göre ücretler değişmektedir. Bununla birlikte klimanın markası, yaşına ve çalışma durumuna göre fiyat farklılıkları olabilirmektedir. Tamir ve montaj hizmetleri için ise tarafımızdan yapılan incelemenin ardından bir fiyat teklifi sunulmaktadır. Klima satışları için ise marka ve modele göre fiyat farklılıkları bulunmaktadır.

1998 yılından bu yana tüm yetkinlik, bilgi ve deneyimlerimiz doğrultusunda müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışıyoruz. Sadece hafta içi değil hafta sonları da taleplerinize cevap vermeye özen gösteriyoruz. Ayrıca klima bakımı, klima tamiri ve klima montajı gibi hizmetlerde kullanılan yedek parçaların orijinal ve kaliteli olmasına özen göstermektedir.

Klima montajı yapılacak alanın durumuna göre size ücretsiz keşif ve danışmanlık sunmaktayız. Bunun ardından önerilerimiz doğrultusunda istediğiniz model, marka, tip ve büyüklükte klima tercihi yapabilirsiniz. Bunun yanında Etiler klima servisi olarak genel olarak Mitsubishi marka klimalara yönelik taleplerle biraz daha fazla karşılaşmaktayız.

Küçük Ama Ferah İndirim

%7 İndirim

tknkptn

Bu fırsattan faydalanmak için iletişim hatlarımızdan bize ulaşıp ücretsiz keşif için bilgi vermeniz yeterlidir.