Cihangir Klima Servisi
Cihangir Klima Servisi

Beyoğlu ilçesindeki teknik servis merkezimize de yakın olan Cihangir‘de gün içinde hem evlerdeki klimalar hem de cafe, kahvehane, restaurant, market, dükkan, ofis ve mağaza gibi işyerlerindeki klimalar için profesyonel klima servisi sağlıyoruz. Cihangir klima servisi olarak klimalarınızın bakım, temizlik, tamir, montaj & demontaj işlemlerini itina ile yapıyoruz. Bu servislere ek olarak Mitsubishi klimalar başta olmak üzere her marka klimanın sıfır, garantili ve faturalı satışını üstleniyoruz. Servisimizi açtığımız 1998 yılından bu yana sunduğumuz profesyonel ve temiz klima servisleri sayısız kişi ve firma tarafından beğenildi ve onaylandı. Bundan dolayı bir çok firma ve kişi ile yıllardır bizi seçmeye devam etmektedir.

Bugüne kadar dev firmalara hizmet verdik. Yanılmış olamazlar …

  • Havalandırma Referans - Hilton
  • Havalandırma Referans - Hilton Dragon Restaurant
  • Havalandırma Referans - Atlas Zımpara
  • Havalandırma Referans - Gülaylar Kuyumculuk
  • Havalandırma Referans - Larespark
  • Havalandırma Referans - İstanbul Üniv. Kardiyoloji Enst.
  • Havalandırma Referans - Biruni Üniversite Hastanesi
  • Havalandırma Referans - BalıkOsman Restaurant
  • Havalandırma Referans - Nossa Costa

Güvenilir Cihangir Klima Servisiyiz

Biz Teknik Paten Havalandırma & Klima olarak Cihangir klima servisi destekleri sunuyoruz. Önceliklerimizi; her zaman müşteri memnuniyetini sağlamak, sağlam destekler sunmak, taleplere hızlı yanıt vermek ve güvenilir bir servis markası olarak bilinmek diye açıklayabiliriz. Klima ile ilgili yaşanılan sıkıntıya veya talebe uygun olarak klima bakımları, klima temizlikleri, klima tamiri, klima satışları, klima sökümü ve yer değişimleri gibi nokta atışı çözümler sunuyoruz.

Klimanızda herhangi bir sorun olduğunda veya tam randımanlı çalışmadığında İstanbul‘un neresinde olursanız olun hızlı bir şekilde müdahale ederek soruna müdahale ediyoruz. Keşif hizmetlerimizin, yoğunluğumuza ve adresinizin bize uzaklığına göre ücretsiz olduğunu hatırlatmak isteriz.

Yıllardır Bizi Seçenler Yanılmadı

Cihangir klima servisi talepleri için bize ulaşan ve bizi seçen firma ve kişiler sadece bir kereliğine değil yıllardır bizimle çalışmaktadır. Mümkün olan en kaliteli hizmetleri sunarak talepleri hızlıca karşıladığımız için bizimle çalışmaktan memnuniyet duyuyorlar. Yukarıda saydığımız gibi her türden ve büyüklükten işletmeler de dahil olmak üzere birçok müşterimiz, klima ile akla gelen her konuda bizimle çalışmaya devam etmektedir.

Uygun Fiyatlı Klima Servisiyiz

Sunduğumuz klima hizmetlerinde Cihangir klima servisi olarak uygun fiyatları benimsemeye çaba harcıyoruz. Uzun yıllardır bu alanda hizmet veriyor oluşumuz, uygun fiyatlar vermeye gayret göstermemiz, müşteri memnuniyetini ön planda tutmamız ve haftanın 7 günü çalışıyor olmamız, Cihangir ve İstanbul‘un her yerinde en çok güvenilen, tercih edilen klima servislerinden biri olmamız sağladı.

Cihangir semtinde ikamet eden vatandaşlarımız bizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Herhangi bir ödeme yapmadan bizden ön bilgi alabilir ve ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz. Bazı projelerimizde mesai saatlerimiz dışında da işlem yaptığımızı tekrar hatırlatmak isteriz.

Sık Sorulan Sorular

Cihangir klima servisi olarak verdiğiniz bilgiler doğrultusunda mümkün olan en kısa ve en uygun zamanı belirlemeye çalışıyoruz. Servisimiz Beyoğlu ilçesinde olduğu için genellikle klima talebinizle de bağlantılı olmakla birlikte aynı gün içinde ekibimizi yönlendiriyoruz.

Klima bakımını yapmak bazı durumlarda üstesinde gelinemeyecek iş değildir. Ancak bazı işlemler için uzman ile çalışmanız önerilmektedir. Biz uzman Cihangir klima servisi olarak klima bakımlarından başlayarak her türlü klima taleplerinize uygun fiyatla çözüm buluyoruz.

Klimanızın bakımını yılda en az bir kez yaptırmanızı önermekteyiz. Ancak klimanızın kullanım yoğunluğuna ve diğer etkenlere bağlı olarak daha sık bakım yaptırmanız gerekebilir.

Her marka klimanın montajını itina ile yapmaktayız. Klimanın türü de farketmeksizin istenilen herhangi bir mekanda ve istenilen sayıda klimanın montajını profesyonelce yapıyoruz. Montajı yapılacak klimanın sıfır veya ikinci el olması da farketmediği gibi zaten montajı yapılmış klimanın demonte edilip başka bir mekana montajının yapılmasını da üstlenmekteyiz.

Öncelikle 1998 yılından bu yana ara vermeden bu işi yaptığımızı ve sayısız klima hizmeti sunduğumuzu belirtmek isteriz. Klima temizliği ve bakımı için sadece bu iş için üretilmiş olan sıvıları ve malzemeleri kullanıyoruz. İşlem süresince temizlenmesi uygun olan iç ve dış ünitenin her kısmındaki kirleri, tozları ve benzeri birikintileri itina ile uzaklaştırmış oluyoruz. Bu işlemlerin süresi ise klimanızın ne kadar kirli ve yoğun kullanılıp kullanılmadığına göre değişmekle birlikte bir kaç saati bulmaktadır.

Küçük Ama Ferah İndirim

%7 İndirim

TKNKPTN

Bu fırsattan faydalanmak için iletişim hatlarımızdan bize ulaşıp ücretsiz keşif için bilgi vermeniz yeterlidir.