Bostancı Klima Servisi
Bostancı Klima Servisi

1998 yılında başladığımız klima & havalandırma hizmetlerine İstanbul’un her ilçesinde ve semtinde olduğu gibi Bostancı’da da tüm hızıyla devam ediyoruz. Geçen zaman içinde en çok dikkat ettiğimiz değerleri; müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet, uygun fiyat ve sürekli destek diye sıralayabiliriz. Bu değerlerimizle bugüne kadar her türlü işyerine, sayısız ev ve apartmanlara, ofislere, fabrikalara, atölyelere ve otellere destek sunduk. Bizi seçen işletme ve kişilerin bir çoğu ile bir kereliğine değil uzun yıllardan beri devamlı çalışmaktayız. Sizlere Bostancı klima servisi olarak hizmet sunmak için talebinizin durumuna göre hafta içi, hafta sonu ve mesai saatleri sonrasında bile hiç durmadan çalışıyoruz.

Bugüne kadar dev firmalara hizmet verdik. Yanılmış olamazlar …

  • Havalandırma Referans - Hilton
  • Havalandırma Referans - Hilton Dragon Restaurant
  • Havalandırma Referans - Atlas Zımpara
  • Havalandırma Referans - Gülaylar Kuyumculuk
  • Havalandırma Referans - Larespark
  • Havalandırma Referans - İstanbul Üniv. Kardiyoloji Enst.
  • Havalandırma Referans - Biruni Üniversite Hastanesi
  • Havalandırma Referans - BalıkOsman Restaurant
  • Havalandırma Referans - Nossa Costa

Uzman Bostancı Klima Servisi

İstanbul‘un tüm ilçe ve mahallelerinde olduğu gibi İstanbul Anadolu yakasında, Bostancı‘da da faaliyet gösteren ve klima bakımı, tamiri, satışı ve montajı & demontajı konusunda uzmanlaşmış bir klima servisiyiz. Bostancı ve çevresindeki mahallelerde ikamet eden tüm müşterilerimize güvenilir ve uygun fiyatlı klima hizmetleri sunuyoruz. Klima demontajlarında (klima sökümü) ve yer değişimlerinde cihazların sıfır veya kullanılmış olup olmadığına bakmaksızın istediğiniz mekana tekrar montajlarını sağlıyoruz.

Teknik ekibimiz her türlü klima talebine karşılık vermek ve çözüm bulmak için deneyimli uzmanlardan oluşmaktadır. Klimanızın tipi, markası, modeli veya yaşına bakılmaksızın en kaliteli bakım, kontrol ve tamir hizmetini sağlamak için gereken tüm bilgi, deneyim, ekipman ve uzmanlığa sahibiz.

Önceliğimiz Sizlerin Memnuniyetidir

Sunduğumuz tüm hizmetlerde müşteri memnuniyeti bizim için öncelikli sıradadır. Bundan dolayı hem Bostancı‘da hem de İstanbul’un diğer bölgelerinde çalıştığımız kişi ve işletmeler uzun yıllardır bizi seçmeye devam etmektedir. Bostancı klima servisi olarak her türlü klima talebinize yetişmeye ve güvenilir hizmet vermeye gayret gösteriyoruz.

Haftanın 7 Günü Sizin İçin Çalışıyoruz

Bostancı klima servisimize talebiniz olduğunda telefon numaramızın 7/247 açık olduğunu bilmenizi isteriz. Whatsapp hattımız anlık olarak, e-posta hesabımız ise günlük olarak kontrol edilmektedir. Servis merkezimize gelerek de talepleriniz bildirebilirsiniz veya sorularınıza yanıt alabilirsiniz. Çalışmalarımızdan haberdar olmak için sosyal medya kanallarımızı da takibe alabilirsiniz.

Biz, Bostancı klima servisi olarak; evleriniz, ofisleriniz ve işyerleriniz için en iyi fiyat performanslı ve kaliteli klima hizmetini sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sunduğumuz klima hizmetlerinin hepsi her keseye uygun, cep bakmayan, bütçe dostudur. Bizi haftanın 7 günü arayın ve klima sorunlarınıza & taleplerinize ücretsiz çözümler üretmemizi isteyin.

Sık Sorulan Sorular

Klimanızın profesyonel ve düzenli bakımı yılda en az bir kez yapılmalıdır. Bu sayede klimanızın verimliliğini artırmış, ömrünü uzatmış ve temiz hava üflemesini sağlamış olursunuz. Ayrıca klimanızın filtrelerinin düzenli olarak temizlenmesi de şiddetle önerilmektedir.

Maalesef bu konuda net bir şey söyleyemeyiz. Klimanızın filtrelerini kendiniz layıkıyla temizleyebilmeniz için yıllık bakım yapan uzmanımıza danışabilirsiniz. Fakat komple profesyonel bakım için uzman ekibimizi çağırmanızda fayda vardır. Aksi durumda klimanızın kimi parçalarında birikecek kimyasal maddeler, klimanın çalışmasıyla hava ile ortama dağılacaktır. Bu da kimi durumlarda sağlıksız koşullar yaratabilir.

Klimanızın soğutma performansını artırmak için öncelikle klimanızın yıllık bakımlarının düzgün bir şekilde yapılmış olması gerek. Klimanızın dış ünitesinin temiz olduğundan emin olun ve etrafında herhangi bir engel bulunmadığından emin olun. Ayrıca küçük gözüken arızalara hemen müdahele edilmesini sağlamanızı öneririz. Bunlara ek olarak klimanızın ilgili mekan için doğru boyutta ve doğru tipte olduğundan da emin olun, aksi takdirde verimli çalışmayabilir.

Mitsubishi Electric, Daikin, Samsung, LG, General, Gree, Toshiba, Vestel, Arçelik ve diğer birçok klima markası için satış, bakım, kontrol, montaj, temizlik ve parça değişimi hizmetleri sunuyoruz.

Bostancı klima servisi olarak klima ile ilgili aklınıza gelebilecek her durumda hizmet sunmaktayız. Klima tamiri, klima bakımı, klima montajı, klima satışı, periyodik kontrol, klima yer değişimi ve yedek parça temini gibi konularda hizmet sunuyoruz.

Küçük Ama Ferah İndirim

%7 İndirim

TKNKPTN

Bu fırsattan faydalanmak için iletişim hatlarımızdan bize ulaşıp ücretsiz keşif için bilgi vermeniz yeterlidir.