Acıbadem Klima Servisi
Acıbadem Klima Servisi

1998 yılından bu yana edindiğimiz deneyimler ve uzmanlıkları siz değerli müşterilerimize klima servisi destekleri sağlamak için kullanıyoruz. Acıbadem klima servisi olarak İstanbul’da ev ve ofis klimalarının satış, tamir, bakım, temizlik, montaj ve periyodik kontrol hizmetlerini sunuyoruz. Güncel teknolojiler ve en iyi malzemeler kullanarak hizmet verip, klimalarınızın daha verimli çalışmasını ve enerji tasarrufu sağlamalarını hedefliyoruz. Hizmet kalitemize ek olarak servis fiyatlarını da uygun tutmaya gayret gösteriyoruz. Her türlü klima sorunu için hızlı ve profesyonel bir şekilde yardımcı olarak sizlere haftanın her günü destek sağlıyoruz. Klimalarınızla ilgili bir sorun yaşamanız veya bakım, temizlik ve montaj gereksinimi duymanız durumunda Acıbadem Klima Servisi size yardımcı olmak için buradayız.

Bugüne kadar dev firmalara hizmet verdik. Yanılmış olamazlar …

  • Havalandırma Referans - Hilton
  • Havalandırma Referans - Hilton Dragon Restaurant
  • Havalandırma Referans - Atlas Zımpara
  • Havalandırma Referans - Gülaylar Kuyumculuk
  • Havalandırma Referans - Larespark
  • Havalandırma Referans - İstanbul Üniv. Kardiyoloji Enst.
  • Havalandırma Referans - Biruni Üniversite Hastanesi
  • Havalandırma Referans - BalıkOsman Restaurant
  • Havalandırma Referans - Nossa Costa

Güvenilir Acıbadem Klima Servisi

Acıbadem klima servisi olarak İstanbul’un en güvenilir ve profesyonel klima servisi firmalarından biri olmaya çalışıyoruz. Ev ve ofis klimalarının tamir, bakım, montaj ve periyodik kontrol hizmetlerini sunarak müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için gece gündüz çalışıyoruz. Güncel teknolojiler ve en kaliteli klima malzemeleri kullanarak klimalarınızın daha verimli ve enerji tasarruflu çalışmasını sağlamayı hedeflemekteyiz. Fiyatlarımız da piyasa şartlarına göre uygun düzeydedir.

Her türlü klima sorunu için sizleri bekletmeden hızlı ve profesyonel bir şekilde yardımcı oluyoruz. Klimalarınızla ilgili bir sorun yaşamanız, bakım, tamir veya montaj gereksinimi duymanız durumunda, Acıbadem klima servisi olarak size yardımcı olmak için buradayız. Güvenilir ve deneyimli bir klima servisi arıyorsanız bilmenizi isteriz ki Acıbadem klima servisi olarak müşterilerimizin memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz.

Klimalarınızın periyodik bakım ve temizliklerini yaparken herhangi bir süreyle sınırlamadan tüm adımları titizlikle uygulayarak işlemleri bitiriyoruz. Ve klimanın sadece belli parçaları değil filtrelerden başlayarak pervanelere kadar iç ve dış tüm parçaları en ince ayrıntısına kadar zarar vermeden tarafımızdan temizlenmektedir. Kullandığımız malzemeler klima temizliği için özel olarak üretilmiş ve her çalışmamızda güvenle kullandığımız orjinal malzemelerdir. Periyodik bakım için ise kendi oluşturduğumuz kontrol listesine uygun olarak klima sisteminin her noktası tek tek kontrol edilerek gerekli müdaheleler yapılmaktadır. Klima tamiri için öncelikle sorunun tespitini yapmamız gerekmektedir. Bunun için bize ulaşarak klimanızdaki sorunun ayrıntılarından bahsedip ve görsel & video sağlayıp bilgilendirme yapmanız gerekmektedir.

Acıbadem Klima Servisi Talebiniz İçin Ücretsiz Keşif

Teknik Paten Havalandırma & Klima olarak Acıbadem klima servisi dışında İstanbul’un farklı bölgelerinde de hizmet veriyoruz. Müşterilerimize en yakın noktadan hızlı bir şekilde ulaşıyoruz ve ücretsiz keşif destekleri sağlıyoruz. Klima sistemlerinin doğru ve verimli bir şekilde çalışması, ev veya ofiste rahatlık ve konforun sürdürülmesi açısından önemlidir. Acıbadem Klima Servisi arayışlarınızda size bu açıdan en iyi hizmeti sunmak için hazır ve her zaman buradayız.

Sık Sorulan Sorular

Yoğunluğumuza bağlı olarak haftanın genellikle 7 günü Acıbadem semtine klima servisi destekleri sağlıyoruz. Kurumsal firmalar için bazı projelerde mesai saatlerimiz sonrasında da servis desteğimiz devam etmektedir.

Merkez servisimiz İstanbul’un Beyoğlu ilçesindedir. Buna rağmen yoğunluğumuza ve sizden gelen talep türlerine göre İstanbul’un her ilçesine ve mahallesine servis götürüyoruz. Bu yüzden klima servisi arayışınız için biz size bir telefon uzaklığındayız.

Acıbadem’de klima servisi için fiyatlar günümüz şartlarında piyasa standartlarına göre oldukça uygun noktadadır. Güncel fiyatlar için bize ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

Teknik Paten Havalandırma & Klima olarak 1998 yılından bu yana havalandırma & klima alanında faaliyet gösteriyoruz. Bugüne kadar Türkiye’nin her sektöründeki her büyüklükte firmaya ve İstanbul’un her semtinde havalandırma & klima projeleri yürüttük. Temizlikten bakıma, satıştan tamir işlerine kadar bu alanda her tür talebi başarıyla yerine getirdik. Geldiğimiz noktada İstanbul ve Türkiye’nin en deneyimli ve güvenilir servislerinden birisi olduğumuzu bizi seçenler zaten belirtmektedir.

Yaptığımız tüm işlemler eksiksiz ve profesyonelce yapılmaktadır. Kullandığımız tüm malzeme ve ekipmanlar ise orjinaldir. Deneyimimiz ise 25 yıldan fazladır. Bunların üstüne %100 müşteri memnuniyeti garantisi sağlamaktayız.

Küçük Ama Ferah İndirim

%7 İndirim

tknkptn

Bu fırsattan faydalanmak için iletişim hatlarımızdan bize ulaşıp ücretsiz keşif için bilgi vermeniz yeterlidir.