Hizmet alanlarımız, hizmet kalitemiz, çalıştığımız firmalar ve odaklandığımız alanlar ile ilgili soru cevap kısmı aşağıdadır.

Bugüne kadar bize gelen genel soruları aşağıda kısa cevaplar yazarak bilgilendirmeye çalıştık. Daha fazla ve ayrıntılı sorularınız için bizimle hiç çekinmeden 7 / 24 iletişime geçebilirsiniz.

Isıtma & soğutma sektöründe havalandırma ve klima alanında hizmet vermekteyiz. Havalandırma sistemleri için havalandırma kanallarının imalatını kendimiz üstlenmekle birlikte montajını, bakımını ve temizliğini de yine biz yapmaktayız. Sistem kurulumu öncesi ölçü ve havalandırma hesabı ve fan büyüklüğü için ücretsiz keşif yapabilmekteyiz. Klima konusunda ise klima satışlarımız olduğu gibi klima temizliği, klima bakımı ve klima montajını da üstlenmekteyiz. Geçmişten bugüne bir çok klima markasının bölge bayiliğini üstlenmiş olmakla birlikte bugün özellikle Mitsubishi klimaların satışlarına öncelik vermekteyiz.

İstanbul‘da hem Avrupa yakasında hem de Anadolu yakasında her ilçeye ve her semte hizmet vermekteyiz. İstanbul’un dışında yer alan şehir ve bölgelere de (Gebze gibi) proje türüne göre hizmet götürmekteyiz.

Sattığımız sıfır klimalar için klima markasının verdiği 2 senelik garanti bulunmaktadır. İkinci el klima satışlarımız için satış ve montaj sonrası bakım garantimiz vardır. İkinci el klimaları alırken %100 çalışma şartı ve yıpranmamışlık şartı koştuğumuz için bir sonraki sahibine satışlarımızda bir sorun yaşanmamaktadır. İmalatını ve montajını yaptığımız havalandırma sistemleri için de ayrıca memnuniyet garantimiz bulunmaktadır. Montaj sonrası herhangi bir sorun için teknik ekibimiz müdahelede bulunmaktadır. Periyodik bakımları ihmal edilmiş sistemler için garanti bulunmamaktadır.

Haftaiçi her gün 09:00 ile akşam 20:00 veya 21:00 saatlerine kadar hizmet vermekteyiz. Bazı proje türlerine göre ve anlaşma şartlarına göre haftasonu ve mesai saatleri sonrasında da çalışmalarımız olmaktadır. Mobil telefonumuz haftanın 7 günü 24 saat açıktır, gerekli bilgileri anlık olarak öğrenebilirsiniz : 0532 451 34 16

Havaalanları ve hastaneler gibi karmaşık ve büyük çaplı yerler dışında geriye kalan her türlü ve her büyüklükteki mekan için havalandırma ve klima hizmetleri vermekteyiz. Bizden bugüne kadar hizmet talep eden firma türlerini restaurant, otel, cafe, bar, otopark, kahvehane, ofis ve geri kalan işyerleri gibi sıralayabiliriz.

1998 yılından bugüne kadar Türkiye’de hizmet veren Türkiye’nin kendi sektörlerinde en büyük ve en bilinen firmalarına havalandırma & klima hizmetleri verdik ve vermeye devam ediyoruz. Bu firmalardan bir çoğuyla hâlen çalışmaktayız. Geriye kalan sayısız KOBİ için de sayısız hizmet sunduk. Tüm bu firma ve mekanların bizi seçmelerinin nedeni çözüme yönelik en doğru ve kaliteli hizmetleri vermiş olmamızdır. Bu firmalardan bazılarını Çalıştığımız Firmalar sayfasında görebilirsiniz.