İstanbul havalandırma firması


İster işletmeniz için olsun ister eviniz için olsun ve hangi tür havalandırma sistemleri arıyor olursanız olun İstanbul havalandırma firmaları içinde 1998 yılından beri havalandırma ve klima hizmetleri veren biz Teknik Paten‘i güvenle tercih edebilirsiniz. Bugüne kadar Türkiye’nin en büyük firmalarına havalandırma ve klima hizmetleri veren iklimlendirme ve soğutma firmasıyız. Çalıştığımız ve hizmet vermiş olmaktan gurur duyduğumuz hiçbir firmanın bizi seçmekten pişman olmadığı gibi çok büyük çoğunluğu uzun vadede bizimle çalışmaya devam etmiş bulunmaktadır. Bu firmalardan önemli olanlarını çalıştığımız firmalar sayfasında bulabilirsiniz.

Havalandırma sistemlerini oluşturan havalandırma kanalı, havalandırma fanı, havalandırma borusu, havalandırma menfezi ile havalandırma kanalı temizliğini İstanbul’un her iki yakasında da (Anadolu yakası ve Avrupa yakası) her türden ve büyüklükten firmaya sunmaktayız. En küçük ofis veya dükkandan marka olmuş otel veya restaurantlara kadar İstanbul için havalandırma hizmetleri sunabilmekteyiz. Özel projelerde ise İstanbul dışında da faaliyet gösterebilmekteyiz.

Talep edilen hizmetlere ait hem imalat hem satış hem montaj hem de bakım & temizlik çalışmalarını itinayla yürütmekteyiz. Yapılacak çalışmaların nasıl olacağına ve maliyetine (fiyatlara) dair ücretsiz keşfimiz olduğu gibi bu hizmetimizden bizi telefonla arayıp randevu alarak yararlanabilirsiniz. Haftasonları ve mesai saatleri sonrası telefonlarımız açık olsa bile iletişim formundan da ayrıca bize ulaşabilirsiniz.